تاکید بر ارتقاء آمادگی رزمی و جسمی سربازان / سربازان غیور، حافظان نظم و امنیت هستند

فرمانده نیروی انتظامی بر ارتقاء آمادگی رزمی و جسمی سربازان تاکید و به آنان توصیه کرد: با ورزش روح خود را بسازید و با توانمندی جسمی و روحی بالا، ماموریت های خود را انجام دهید.

به گزارش  سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری” عصر امروز با حضور در مرکز آموزش مرزبانی “محمد رسول الله ” ناجا در بیرجند با کارکنان این مرکز دیدار و از آمادگی ، توان رزمی و دفاعی آن بازید کرد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه در این مرکز، حدود دو هزار و ۵۰۰ نفر از جوانان ایران اسلامی در حال آموزش هستند، گفت: جوانانی که نه تنها برای یک دوره کوتاه در خدمت نیروی انتظامی هستند بلکه افتخار یک نسل و عزت ایران اسلامی به شمار می آیند.

وی با اشاره به اینکه جوانان امروز از ظرفیت بالایی برخوردارند و دارای افتخارات زیادی هستند، گفت: لباس مقدس سربازی بر تن جوانان غیور مردی است که برای برقراری امنیت، نظم و آرامش کشور تلاش می کنند که باید به داشتن چنین عزیزان دلیر مرد افتخار کرد.

فرمانده ناجا خطاب به سربازان گفت: بعد از گذراندن دوره مقدس سربازی برای زندگی آماده تر خواهید شد و با تلاش و همت خود میهن اسلامی و کشور سرافراز ایران را می سازید؛ براساس دیدگاه دین مبین اسلام، نظام مقدس جمهوری اسلامی و نیز مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از جوانان به عنوان بالاترین سرمایه های کشور یاد شده است.

سردار اشتری افزود: فرماندهی معظم کل قوا، دیدار خود با جوانان را به عنوان بهترین لحظات زندگی شان یاد می کنند.

وی ادامه داد: در کشورمان به داشتن منابع، تجهیزات، امکانات و نیز سرزمین کهن و تاریخی خود افتخار می کنیم اما شما جوانان غیور، بالاترین افتخار و مهمترین سرمایه انسانی کشور به شمار می آیید.

فرمانده ناجا بر اهمیت آموزش و نقش تاثیرگذار آن در اجرای ماموریت ها اشاره کرد و گفت: با پیگیری های مستمر، قرارگاه آموزش جهادی در ناجا راه اندازی شد که نتیجه آن کاهش تلفات و خسارات در نیروی انتظامی بوده است.

وی خطاب به سربازان مرکز آموزش مرزبانی “محمد رسول الله ” ناجا، گفت: به هر میزان که آموزش ها را به نحو احسنت فرا بگیرید قطعاً در زمان خدمت نیز برای شما مفید است به گونه ای که اشراف بالاتری در اجرای ماموریت های خود خواهید داشت لذا بایستی با چشمی باز و توانمندی بالا، بنیه دفاعی خود را ارتقاء دهید.

سردار اشتری در ادامه به سربازان توصیه کرد: در دوران خدمت هرچه می توانید بر معنویت خود بیافزایید زیرا محیط شما، محیطی معنوی و جهادی است که عطر شهید گمنام، فضا را عطرآگین کرده است.

این مقام عالی انتظامی کشور بر ارتقاء آمادگی رزمی و جسمی سربازان تاکید و به سربازان توصیه کرد: با ورزش روح خود را بسازید و با توانمندی جسمی و روحی بالا، ماموریت های خود را انجام دهید.

وی بیان کرد: با حضور شما سربازان و همه رزمندگان عزیز در مرزبانی و انتظامی، امنیت کشور مثال زدنی است.

سردار اشتری ادامه داد: من از مردم شریف استان خراسان جنوبی و مرزنشینان شیعه و سنی که تحت لوای جمهوری اسلامی ایران در کنار یکدیگر به فکر آبادانی و پیشرفت کشور هستند، تشکر می کنم.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: دشمن با توجه به قدرت و بنیه دفاعی ما نمی تواند قصد شومی برای کشورمان داشته باشد؛ قدرت دفاعی، تجهیزاتی و نیروی متدین و آماده به رزم ما از هر تهدید جلوگیری می کند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *