پلیس، پاسدار نظم ، امنیت و اقتدار نظام است

مدیرکل دادگستری استان با بیان اینکه پلیس، پاسدار نظم ، امنیت و اقتدار نظام است، گفت: تلاش جهادی شما را همیشه از نزدیک نظاره گر هستم و امنیت موجود استان حاصل زحمات شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، دکتر “حیدری” مدیرکل دادگستری استان در نشست تخصصی مشترک قضات و پلیس بین الملل ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی، سازمانی است که جهت استقرار امنیت مردم به صورت شبانه روزی نقش آفرینی می کند، گفت: پلیس پاسدار نظم ، امنیت و اقتدار نظام است.

وی با اشاره به اینکه استان آذربایجان غربی علی رغم هم مرز بودن با سه کشور و داشتن مرزهای طولانی، تحولات کشورهای همسایه و قاچاق خیز بودن همواره از امنیت مطلوبی برخوردار است، افزود: تلاش جهادی شما را همیشه از نزدیک نظاره گر هستم و امنیت موجود استان حاصل زحمات شبانه روزی شما کارکنان نیروی انتظامی است.

مدیرکل دادگستری استان با بیان اینکه امنیت و سلامت دو نعمت بزرگ خداوندی است، تصریح کرد: در مقوله امنیت، کشور ما به برکت خون شهداء به عنوان جزیره امن در منطقه شناخته شده است.

حیدری، با اشاره به اینکه ساده انگاشتن برقراری نظم و امنیت، فکر خامی است که از سوی برخی افراد ساده لوح مطرح می شود، افزود: باید به این امر مهم معتقد باشیم که امنیت امروزی با تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم نیروی انتظامی به شایستگی تامین می شود.

مدیرکل دادگستری استان در پایان به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص پلیس به عنوان “یار مهربان و مقتدر مردم” اشاره کرد و گفت: شاخص سازمان‌ها و ارزش‌افزوده عملکرد پلیس، خدمات مضاعف به مردم است. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *