آمار دست نیافتنی برایانت در بازی‌های بالای ۴۰ امتیاز

آمار دست نیافتنی برایانت در بازی‌های بالای ۴۰ امتیاز

ستاره سابق بسکتبال NBA، در طول دوران کریر خود آمار دست نیافتنی را به ثبت رسانده است.

به گزارش سادس، طبق آخرین آمار منتشر شده، کوبی برایانت اسطوره فقید و افسانه‌ای بسکتبال جهان و NBA که دیگر در قید حیات نیست، در طول دوران کریر خود آمار فوق‌العاده‌ای را به ثبت رسانده است که به نظر حالا حالاها قابل دست یابی نخواهد بود.

طبق آمار، برایانت در حالی به تنهایی ۱۲۲ بازی را با امتیاز بالای ۴۰ به پایان رسانده است که لبران جیمز و استفن کری، دو فوق ستاره بسکتبال جهان و NBA، روی هم رفته ۱۱۵ بازی را با امتیاز بالای ۴۰ به پایان رسانده‌اند.

همچنین کوبی موفق شده است ۲۵ بازی را نیز با امتیاز بالای ۵۰ به پایان برساند و این در حالی است که سه فوق ستاره دیگر یعنی لبران جیمز، کوین دورنت و لری برد، روی هم رفته ۲۲ بازی بالای ۵۰ امتیاز داشته‌اند.

اما برایانت یک آمار فوق العاده دیگر نیز دارد. او در حالی ۶ بازی بالای ۶۰ امتیاز داشته است که مایکل جردن بزرگ و لبران جیمز، دو فوق ستاره بسکتبال جهان روی هم رفته ۵ بازی بالای ۶۰ امتیاز را تاکنون به ثبت رسانده‌اند.

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ماجرای خودسوزی همسر یک کارگر شهرداری دهدشت چه بود؟

ی مهر ۴ , ۱۴۰۰
سادس/کهگیلویه و بویراحمد یکی از کارگران شهرداری دهدشت گفت که همسرش در پی نداشتن توان مالی برای خرید لوازم مدرسه، چهارشنبه شب ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ دست به خودسوزی زد. “محمدجواد عرفانی”،  با بیان این خبر توضیح داد که قادر به فراهم کردن هزینه خرید لوازم تحریر مدرسه فرزند خود نشده […]