علیرضا عزیزی پیشکسوت فوتبال جراحی شد

علیرضا عزیزی پیشکسوت فوتبال جراحی شد

علیرضا عزیزی، پیشکسوت صاحب نام فوتبال کشور و بازیکن پیشین تیم‌های هما و پرسپولیس مورد عمل جراحی قرار گرفت.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، علیرضا عزیزی، پیشکسوت فوتبال به دلیل ضایعه نخاعی ناشی از سرطان مورد عمل جراحی اورژانسی قرار گرفت.

پسر این پیشکسوت کشورمان در خصوص آخرین وضعیت پدرش گفت: متاسفانه پدر به دلیل مشکل سرطان مربوط به ۱۰ سال پیش که کنترل شده بود حدود سه هفته گذشته دچار ضایعه نخاعی شد و اندام تحتانی‌اش فلج شد.

او ادامه: پدر بلافاصله به صورت اورژانسی جراحی شد و خوشبختانه هم اکنون حالش خوب است و از روی ویلچر بلند شده و با واکر راه می‌رود و با ادامه دادن فیزیوتراپی و تمرینات مورد نظر ظرف چند ماه آینده بهبود خواهد پیدا کرد. 

عزیزی ضمن تشکر از صندوق حمایت برای پیگیری‌های روند درمان پدرش گفت: حمایت‌های صندوق بی‌نظیر و غافلگیرکننده و بیش‌تر از انتظار ما بود.

علیرضا عزیزی (زاده ۲۴ دی ۱۳۲۷ – آبادان) بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران است. وی در باشگاه‌های هما، پرسپولیس و بانک ملی سابقه عضویت دارد. همچنین وی ۱۰ بازی ملی در کارنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

راه‌اندازی شهرک اقتصادی ایران در کنیا تا پایان سال/توصیه به دانش‌بنیان‌ها برای همکاری

ی خرداد ۲۳ , ۱۴۰۰
سفیر ایران در کنیا از راه‌اندازی شهرک منطقه‌ای پردازش اقتصادی ایران در کشور کنیا خبر داد و گفت: در این راستا به‌زودی جلسه‌ای با شرکت‌هایی که تمایل به سرمایه‌گذاری در این شهرک را دارند، برگزار خواهد شد.