انصراف نیکزاد از ثبت نام در انتخابات: برای پیروزی رییسی‬⁩ تلاش می‌کنم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام انصراف خود از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری ١۴٠٠، گفت که تمام تلاش خود را برای پیروزی سید ابراهیم رییسی‬⁩ به کار خواهد بست.

به گزارش سادس، علی نیکزاد در صفحه شخصی خود در توییتر با انتشار عکسی از خود در کنار سید ابراهیم رییسی، نوشت:

«‏⁧‫وضع موجود کشور مرا بر آن داشته بود تا با استفاده از تجریبات این سال ها و طراحی برنامه با استفاده از نظرات کارشناسی، در عرصه ⁧‫انتخابات ریاست جمهوری‬⁩ حاضر شوم تا با انجام یک کار جهادی آلام مردم کشورم را کاهش داده و ظرفیت های بی نظیر این مرز و بوم را در مقابل چشم مردم دنیا قرار دهم.

در این مدت، به صورت رسمی حضور خود را در ⁧‫انتخابات‬⁩ اعلام نکردم. چون معتقد بودم این کار همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند نیاز به بررسی همه جوانب دارد. اما با کارشناسان، صاحب نظران و دلسوزان انقلاب و مردم رایزنی‌ها و جلسات متعددی را برای یک حضور موثر انجام دادم.

اکنون که سید مدافع محرومان و مظلومان حضرت آیت‌الله ⁧‫رییسی‬⁩ با همین دغدغه‌ها پا به عرصه انتخابات گذاشته‌اند، این تکلیف انقلابی را از دوش خود برداشته می‌پندارم و انصراف خود را از نامزدی در ⁧‫انتخابات‬⁩ اعلام می دارم.

‏ایمان داشته باشید تمام تلاش خود را برای پیروزی حضرت آیت الله ⁧‫رییسی‬⁩ به کار خواهم بست. چرا که معتقدم ایشان نماد کارآمدی، مردمی بودن و دارای ظرفیت برای تحول اساسی در کشور هستند. به زودی در بیانیه ای این موضوع را بیشتر تشریح خواهم کرد.»

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پنج گمشده از تیم ملی ۲۰۱۴

ش اردیبهشت ۲۵ , ۱۴۰۰
یکی از درخشان‌ترین تیم‌های تاریخ فوتبال ایران در جام‌ جهانی ۲۰۱۴ برزیل شکل گرفت. بعد از صعودی دلچسب و حماسی به آن مسابقات، تیم‌ ملی در مرحله نهایی مخصوصا برابر آرژانتین پرستاره نمایشی ارائه داد که به‌ زعم خیلی از کارشناسان می‌توان آن را بهترین بازی تیم ایران دست‌ کم […]