اعزام ۲ بالگرد آب‌پاس برای مهار آتش جنگل‌های باشت

سادس/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد از اعزام ۲ بالگرد آب پاش جهت کمک به مهار آتش سوزی جنگل‌های باشت خبر داد.

«غلام‌حسین حکمتیان اصل» در گفت‌وگو با خبرنگار سادس افزود: تاکنون ۷ سورتی پرواز جهت انتقال نیروها به ارتفاعات محل آتش سوزی از سوی بالگرد هلال احمر انجام شده است.

وی اظهارکرد: تلاش‌ها برای مهار آتش‌سوزی در منطقه لار شاه‌بهرام شهرستان باشت ادامه دارد و دو بالگرد آب پاش سپاه نیز به کمک ما برای مهار آتش سوزی ها آمده است.

مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: یکی از این بالگردها در فرودگاه یاسوج مستقر شده و یک بالگرد دیگر نیز در منطقه آتش سوزی مستقر شده است که رد حال برنامه ریزی برای اطفا حریق در منطقه “لار” و “پیچاب” باشت با بالگردهای آب پاش و اعزام نیروی بیشتر هستیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جدیدترین محدودیت‌های ورزشی در سراسر ایران+ تصویر

ش اردیبهشت ۲۵ , ۱۴۰۰
در ۳۰۹ شهر کشور، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های ورزشی، باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد و نیز باشگاه‌های ورزشی سالنی در هفته جاری مجوز فعالیت نخواهند داشت. به گزارش سادس، بنابر آخرین اعلام وزارت بهداشت اکنون ۴۶ شهر از نظر شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز، ۲۶۳ شهر در وضعیت نارنجی و […]