هشدار توخل به بازیکنان چلسی درباره راموس

هشدار توخل به بازیکنان چلسی درباره راموس

سرمربی تیم چلسی، سرخیو راموس را کاپیتان موفق‌ترین تیم اروپا در ۱۰ سال گذشته دانست که توانایی خلق تفاوت‌های زیادی را دارد.

به گزارش سادس و به نقل از اکسپرس، توماس توخل سرمربی آلمانی چلسی درباره دیدار برگشت با رئال مادرید و بازگشت سرخیو راموس به ترکیب تیم مادریدی گفت: برای این دیدار من ایده هایی دارم و هر چیزی می تواند تصمیم من را تغییر دهد. من یازده بازیکن آماده را برای این دیدار انتخاب می کنم و بقیه دست بازیکنان است که چه نمایشی داشته باشند. علاوه بر این، سایر موارد مانند بازگشت سرخیو راموس به تیم ممکن است تفاوت های زیادی رقم بزند. او  کاپیتان موفق ترین تیم اروپا در ۱۰ سال گذشته است و باید خیلی مراقب او باشیم.

توخل اضافه کرد: در بازی رفت ما دیدیم که می توانیم به خود اعتماد کنیم و ما حق داریم به فینال لیگ قهرمانان فکر کنیم و فقط باید اعتماد به نفس داشته باشیم و بدون ترس بازی کنیم. برابر تیمی بازی می کنیم که تجربه زیادی در لیگ قهرمانان و یک مربی کاربلد روی نیمکت دارد.

این مربی در بخش دیگری از صحبت های خود تایید کرد که متئو کواچیچ به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست داده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

همه‌گیری کرونا و عملکرد دولت مهم‌ترین چالش‌های انتخابات

چ اردیبهشت ۱۵ , ۱۴۰۰
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس یازدهم همه‌گیری کرونا، میزان مشارکت مردمی و قطعی نبودن حضور بعضی شخصیت‌ها و تأثیرگذاری عملکرد دولت تدبیر و امید را از چالش‌های انتخابات ۱۴۰۰ دانست. سمیه رفیعی در گفت‌وگو با سادس در مورد چالش‌های انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، اظهار کرد: همه‌گیری کرونا، میزان مشارکت مردمی […]