کشف ۲ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال کالای قاچاق در گلستان

فرمانده انتظامی استان از کشف دو میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال کالای قاچاق در راستای سومین طرح مبارزه با قاچاق کالا خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس  سردار “سیدمحمود میرفیضی”گفت: سومین مرحله طرح عملیات مبارزه با قاچاق کالا با بسیج کلیه امکانات و نیروهای اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی هدف از اجرای این طرح را مبارزه قاطع پلیس با قاچاقچیان کالا در سطح استان عنوان کرد و گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال ” اقتصاد مقاومتی – اقدام و عمل” نامگذاری شده است، ‌پلیس تمام توان خود را در راستای تحقق این شعار به کار خواهد گرفت.

رئیس پلیس گلستان همچنین گفت: در همین راستا و در اجرای سومین مرحله طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا طی ۲۴ ساعت گذشته،‌۲۲ پرونده تشکیل و ‌۹ دستگاه خودروی حامل قاچاق کالا توقیف شد.

سردار میرفیضی تصریح کرد: در این عملیات تعداد زیادی کالای قاچاق گمرکی و دخانی کشف و ۱۲ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

وی بیان داشت: ارزش ریالی این مقدار کالای قاچاق بر اساس برآورد کارشناسان پلیس آگاهی، دو میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی گلستان در پایان ضمن تاکید بر عزم راسخ پلیس و دستگاه قضائی در برخورد با عوامل توزیع قاچاق کالا، خاطرنشان کرد: شهروندان هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص اماکن توزیع کالا قاچاق را در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *