الخفاجی: رقابت با تفتیان مایه افتخار است

 الخفاجی: رقابت با تفتیان مایه افتخار است

سادس/خراسان رضوی ملی‌پوش تیم ملی دوومیدانی عراق گفت: رقابت در کنار حسن تفتیان برایم افتخار بزرگی است و خوشحالم که در رقابت‌های مشهد به قهرمانی رسیدم.

حسین علی الخفاجی در گفت‌وگو با سادس در خصوص کسب رتبه اول دو ۱۰۰ متر در رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) بزرگداشت علی باغبان‌باشی، اظهار کرد: اولین بار است که به ایران می‌آیم. سطح مسابقات بسیار خوب بود. در کنار قهرمان ایران و آسیا توانستم بهترین نتیجه را در ایران کسب کنم. امیدوارم در مسابقات بعدی، پرقدرت‌تر و با رکوردی بهتر ظاهر شوم، همچنین رکورد کشورم را ارتقا بدهم.

وی افزود: آرزویم این است که در کنار حسن تفتیان مسابقه دهم چراکه رقابت و دویدن در کنار او بسیار سخت است. برای هر ورزشکاری مشکلاتی مثل ناهماهنگی در امور شخصی ایجاد می‌شود. حسن تفتیان یکی از بزرگان دو و میدانی ایران و آسیاست.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازار نیمه بسته سنندج/ مغازه‌داران معترض به محدودیت‌ها

د فروردین ۲۳ , ۱۴۰۰
سادس/کردستان دومین روز از اعمال محدودیت‌های ستاد مقابله با کرونا نیز به پایان رسید اما اجرای محدودیت‌ها در سطح شهر سنندج به صورت انتخابی و نصفه و نیمه بوده است. با گذشت دو روز از تعطیلی ۱۰روزه همگام با سراسر کشور در سنندج، هرچند تعدادی از پاساژهای تجاری بسته شده […]