پیروزی پرهام مقصودلو مقابل احسان قائم مقامی با طعم صدر نشینی

پیروزی پرهام مقصودلو مقابل احسان قائم مقامی با طعم صدر نشینی

رقابت های شطرنج قهرمانی کشور برگزار شد که در دور هفتم این رقابت ها پرهام مقصودلو نفر اول شطرنج ایران، توانست احسان قائم مقامی را شکست دهد.

به گزارش سادس، پنجاه و چهارمین دوره فینال شطرنج قهرمانی کشور با حضور ۱۶ بازیکن و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دور هفتم خود را در سالن فدراسیون شطرنج سپری کرد.

در مهمترین بازی های دور هفتم این رقابت ها، پرهام مقصودلو نفر اول شطرنج ایران به مصاف احسان قائم مقامی رفت. در پایان این بازی حساس، مقصودلو توانست قائم مقامی را شکست دهد.

در دیگر دیدارهای مهم، محمد امین طباطبایی نفر دوم شطرنج ایران، عملکرد خوبی نداشت و در دور هفتم از سید خلیل موسوی شکست خورد. 

پویا ایدنی نفر سوم شطرنج ایران هم مقابل آرین غلامی در این دور به تساوی رسید.

در جدول رده بندی این مسابقات پرهام مقصودلو با شش امتیاز در صدر جدول ایستاده است. پویا ایدنی و آرین غلامی هر کدام با ۵.۵ امتیاز و با پوئن شکنی در رده های دوم و سوم این رقابت ها قرار دارند.

احسان قائم مقامی دیگر شطرنج باز این رقابت ها، با ۴.۵ امتیاز در رده چهارم ایستاده است و صدر را تعقیب می کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

محیط شبکه شاد کاملا امن و سالم است

پ فروردین ۱۹ , ۱۴۰۰
سادس/آذربایجان غربی وزیر آموزش و پرورش گفت: هم اکنون محیط شبکه شاد کاملا امن و سالم است و افراد با هویت‌های معلوم دراین شبکه فعال هستند. محسن حاجی میرزایی، روز پنجشنبه ۱۹ فروردین در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه افزود: تمام دروس پایه ها […]