اولویت های پلیس ویژه در سال ۱۴۰۰

به گزارش سادس سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونان و کارکنان یگان های ویژه ناجا اظهار کرد: فصل بهار فرصتی مناسب برای پرداختن به خود از گذشته تا آینده است و چه خوب که انسان با ارزیابی خود، گذشته را تجزیه و تحلیل کند تا برای آینده برنامه ریزی کند چراکه بهار فصل تغییر و تحول است و کمک به تولید و پشتیبانی از طرح ها و رفع موانع موجود، از اولویت های سال جدید است.

وی آموزش را پایه و اساس ماموریت ها و فعالیت های یگان ویژه عنوان کرد و گفت: آموزش های نوین، حفظ و ارتقای آمادگی های جسمانی، عملیاتی و علمی- بصیرتی از اولویت های مهم پلیس ویژه در سال ۱۴۰۰ است که باید به طور جد دنبال شود و در این زمینه ها از منابع علمی، نخبگان و ظرفیت های داخلی بهره برداری خواهیم کرد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: در سال جدید با اجرای طرح چهارده معصوم (ع)، ارتقای منزلت و معیشت کارکنان از جمله اماکن رفاهی، منازل سازمانی، احداث زیرساخت های پادگانی شامل آسایشگا ها و اماکن ورزشی در دستور کار قرار دارد.

کرمی با تاکید بر تمرکز در طرح پدافند غیر عامل اظهارکرد: پدافند غیر عامل نه تنها در عرصه نظامی بلکه در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کاربرد دارد. یکی از راه های مطمئن مقابله با تهدیدات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه به دفاع غیر عامل در همه ابعاد است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در پایان ضمن اشاره به اجرای مطلوب طرح معنوی سفیر شهید در یگان های سراسر کشور خاطرنشان کرد: طرح سفیر شهید یکی از روش های موثر در ترویج فرهنگ جهاد و شهادت است. سفیر شهدا بودن، کار بسیار سنگین و مسئولیت بزرگی است که می توان آن را از رزم و دفاع در برابر دشمن، سخت تر دانست و باید تلاش کنیم پیروان حقیقی راه شهدای عزیز باشیم.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس این جلسه به صورت ارتباط زنده تصویری با یگان های ویژه سراسر کشور برگزار شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رکابزن ملی پوش: جو دوچرخه سواری المپیکی نیست/ رقابت سرخه حصارنمی‌تواند ملاک انتخابی المپیک باشد

چ فروردین ۱۸ , ۱۴۰۰
رکابزن ملی پوش ایران گفت: جو دوچرخه سواری اصلا المپیکی نیست و مسابقات داخلی هم نمی‌تواند ملاک انتخابی المپیک باشد. سعید صفرزاده در گفت‌وگو با سادس درباره حضور خود در تور دوچرخه سواری ترکیه و اینکه فضای دوچرخه سواری ایران را چقدر المپیکی می‌بیند، بیان کرد: من صرفا برای آمادگی، […]