پدر ام‌باپه: پاری سن ژرمن خواسته‌های پسرم را برآورده می‌کند


پدر ام‌باپه: پاری سن ژرمن خواسته‌های پسرم را برآورده می‌کند

مدیر برنامه‌های ام‌باپه از وضعیت خوب او در پاری سن ژرمن سخن به میان آورد و تاکید کرد که او مشکلی برای ماندن ندارد.

به گزارش سادس و به نقل از تلیفوت، بدون شک بزرگ‌ترین دغدغه باشگاه پاری سن ژرمن تمدید قرارداد با کیلیان ام‌باپه جوان است.

این بازیکن جوان از بهترین‌های حال حاضر فوتبال جهان است و طبق آمار و ارقامی که منتشر می‌شود گران‌ترین بازیکن در جهان به شمار می‌آید.

قرارداد ام‌باپه با پاری سن ژرمن در تابستان ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید. رئال مادرید سخت به دنبال این بازیکن است. این درحالی است که سران PSG هم دوست دارند که این بازیکن باقی بماند و قراردادش را تمدید کند.

پدر ام باپه که مدیر برنامه‌های او نیز هست، در واکنش به جدایی او گفت: شایعات زیادی درباره پسرم به گوش می‌رسد. او با وجود آن که جوان است اما تحت تاثیر این شایعات قرار نمی‌گیرد و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.

او ادامه داد: ام باپه در تیم بزرگی بازی می‌کند. او با بازیکنان سرشناس هم‌بازی است و همه چیز خوب است. باشگاه پاری سن ژرمن خواسته‌ها و بلند پروازی‌های ام باپه را برآورده می‌کند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

ام باپه شنبه شب توانست صدمین گل خود را با پیراهن پاری سن ژرمن در دیدار برابر مون پلیه به ثمر رساند.

پاری سن ژرمن برای حفظ این بازیکن باید در تابستان پیش رو قراردادش را تمدید کند در غیر این صورت او می‌تواند به صورت بازیکن آزاد از تیم جدا شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مقایسه قانون بودجه ۹۹ و لایحه بودجه ۱۴۰۰ + جدول

د آذر ۱۷ , ۱۳۹۹
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با مقایسه لایحه بودجه ۱۴۰۰ با قانون بودجه سال ۹۹ گفت که در این لایحه نقش نفت نسبت به سال گذشته پررنگ تر شده است. رحیم زارع در گفت و گو با سادس، با اشاره به جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ گفت: […]