رشوه ۲۳۰ میلیونی سردسته باند سارقان منزل رد شد

فرمانده انتظامی استان البرز از رد رشوه ۲۳۰ میلیونی ماموران وظیفه شناس پلیس آگاهی شهرستان “ساوجبلاغ ” در پی دستگیری اعضای باند سارقان سابقه دار منزل خبر داد.

به گزارش سادس،  سردار “کامرانی صالح” در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر سرقت از منزل در شهرستان ساوجبلاغ به ویژه شهر جدید هشتگزد، کارآگاهان زبده پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ بلافاصله پیگیری موضوع و شناسایی سارق یا سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: با بررسی های کارشناسی ماموران اداره ویژه رسیدگی به سرقت پلیس آگاهی ساوجبلاغ، مشخص شد که تمامی سرقت ها به یک شیوه و با تخریب قفل منازل مسکونی و سرقت اموال با ارزش از قبیل طلا و جواهرات صورت گرفته است.

سردار کامرانی صالح افزود: در ابتدا تمامی مناطقی که سرقت در آنها صورت گرفته بود به صورت نامحسوس تحت نظارت پلیس قرار گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتی، اجرای طرح مهار و کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی شهرستان ساوجبلاغ، در نهایت خودرو متهمان در جاده قزل حصار شناسایی و با رعایت جوانب امنیتی و حفاظتی خودرو موصوف متوقف  و هر سه سرنشین آن دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی، اظهار کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود مبنی بر سرقت از منزل اعتراف کرده و اعلام کردند که با تشکیل یک باند سه نفره و با تخریب قفل درب منازل، اقدام به سرقت لوازم با ارزش از جمله طلا، وجه نقد و وسایل تزئینی می کردند که با این شیوه تا کنون به بیش از ۱۰۰ فقره سرقت در مناطق هشتگرد، ساوجبلاغ، کیانمهر، مهرشهر کرج و غیره پرداخته اند .

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: سرکرده باند سارقان قبل از انتقال به پلیس آگاهی به جهت رهایی از مجازات قانونی “مبلغ ۲۳۰ میلیون ریال ” به ماموران پیشنهاد رشوه داد که با مناعت تبع و صحت عمل ماموران پلیس، مبلغ مورد نظر رد و مراتب صورتجلسه شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *