تحقق اهداف سازمان در حوزه راهور با محوریت کاهش تلفات انسانی

فرمانده انتظامی استان، گفت: تلاش مجموعه پلیس راهور باید در راستای تحقق اهداف سازمان با محوریت کاهش تلفات انسانی باشد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، جلسه تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور استان با حضور “منوچهر امان اللهی ” فرمانده انتظامی استان، جانشین انتظامی استان و جمعی از مدیران، فرماندهان و مسئولان انتظامی برگزار شد.
سردار منوچهر امان اللهی در این مراسم اظهار داشت: از اولویت های پلیس راهور و مجموعه انتظامی استان، تعالی رفتار و رضایتمندی مردم در تمام شاخص ها و حوزه های مختلف است که با وجود برخی مشکلات و کمبودها، باید تلاش مجموعه پلیس راهور در راستای تحقق اهداف سازمان با محوریت کاهش تلفات انسانی ادامه یابد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه عملکرد پلیس راهور را مثبت ارزیابی کرد و گفت: از جمله موفقیت های پلیس راهور، کنترل ترافیک در سطح شهر کرمانشاه بوده که این پلیس با اقدامات و تدابیر مناسب مانع از ایجاد مشکل برای شهروندان شده است.
وی به مشکلات ترافیکی اشاره داشت و افزود: عدم رعایت و بی توجهی برخی شهروندان نسبت به قوانین ترافیکی، نارضایتی عموم مردم را در پی دارد.
مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: یکی از ارگان هایی که می تواند در این زمینه نقش آفرینی کند، آموزش و پرورش است که به لحاظ نقش آموزشی و تربیتی خود در قبال آینده سازان مملکت، بخش عظیمی از تحولات فرهنگی را به خود اختصاص می دهد.
سردار امان اللهی خاطر نشان ساخت: ورود فرهنگ ترافیک از مدرسه به درون خانواده، انکار ناپذیر است و می طلبد در عرصه آموزش همگانی، علاوه بر پلیس راهور، معاونت حمل و نقل شهرداری، سازمان ترافیک و سایر دستگاه های ذیربط در سالی که با نام “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، وارد عمل شوند.
گفتنی است، طی حکمی سرهنگ “محمد مرادی” به سمت رئیس پلیس راهور استان منصوب و از زحمات سرهنگ “غلامرضا امیدی” تقدیر شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *