پیروزی نمایندگان ایران در دور مقدماتی کشتی پهلوانی مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای


کشتی پهلوانی

سادس/خراسان شمالی در بعد از ظهر دومین روز برگزاری سومین دوره مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، دور مقدماتی کشتی پهلوانی برگزار شد.

در این دور از رقابت ها نمایندگان جمهوری اسلامی ایران توانستند حریفان خود را در اوزان ۷۰، ۹۰ و مثبت ۹۰ کیلوگرم شکست دهند.

طی فردا صبح در وزن ۶۰ کیلوگرم کشورهای ایران با اندونزی، و افغانستان با بنگلادش، در وزن ۷۰ کیلوگرم کشورهای بنگلادش با آذربایجان و ایران با عراق و در وزن ۸۰ کیلوگرم ایران و آذربایجان به رقابت خواهند پرداخت.

در وزن ۹۰ کیلوگرم نیز بنگلاش با قزاقستان و ایران با افغانستان و در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم اوکراین با کامرون و همچنین ایران با آذربایجان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

طی این رقابت ها تیم های برنده به فینال مسابقات راه پیدا می کنند و تیم های بازنده نیز برای مقام سوم و چهارمی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

در پایان این رقابت ها مراسم اهدای جوایز برای ورزش های زورخانه ای برای رشته های تیمی و فردی نیز برگزار شد که کشور ایران در این دور از رقابت ها در کسوی نخست قرار گرفت، تیم ملی زورخانه ای عراق مقام دوم را کسب کرد و کشورهای آذربایجان و افغانستان به صورت مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مهارت‌آموزی، سهم مهمی در ریشه‌کن شدن بیکاری دارد

چ بهمن ۲ , ۱۳۹۸
سادس/قم معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم گفت: حرفه‌آموزی و مهارت‌آموزی، سهم مهمی در ریشه‌کن شدن معضل بیکاری در سطح جامعه دارد و باید بر روی آن برنامه‌ریزی کرد. محمدرضا گروسی در درآیین تکریم و تودیع مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قم عنوان کرد: یکی از ظرفیت‌های […]