بصیرت عاشورایی راه برون رفت از بلاتکلیفی سیاسی / پلیس در مسیر ولایت گام برمی دارد

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی ناجا، بصیرت عاشورایی را راه برون رفت از بلاتکلیفی سیاسی در فتنه ها و بحران ها خواند و گفت: امروز پلیس با تاسی به نهضت عاشورا در مسیر ولایت گام برمی دارد.

به گزارش  سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام “روحانی فر” در جلسه طرح روشنگری سیاسی که در جمع کارکنان و مسئولان انتظامی استان برگزار شد ،اظهار داشت: عاشورا تابلوی ولایت پذیری یاران باوفای سیدالشهداء(ع) است.

وی با تاکید بر شناخت ابعاد گوناگون قیام اباعبدالله الحسین(ع) گفت: زندگی هدفمند و تکلیف مداری به وضوح در سیره ائمه معصومین(علیهم السلام) تبلور یافته و ما نیز باید با سرمشق قراردادن اهل بیت(ع)، از رفتارهای خودسرانه پرهیز کنیم.

روحانی فر ،بصیرت عاشورایی را راه برون رفت از بلاتکلیفی سیاسی در فتنه ها و بحران ها دانست و خاطرنشان کرد: آحاد جامعه به ویژه مسئولان باید کربلا را سرلوحه رفتار مدیریتی خود قرار بدهند.

وی خاطرنشان کرد: ارزش ها، اصول و آرمان حکومت ها، عنصر بنیادی حفظ هر نظام به شمار می رود که باید به خوبی برای تمام اقشار به ویژه جوانان تبیین شود.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی ناجا به عملکرد پلیس در دوران انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و افزود: امروز نیروی انتظامی با تاسی به نهضت عاشورا در مسیر ولایت گام برمی دارد.

روحانی فر، خطاب به کارکنان ناجا تصریح کرد: سربازی ولایت را افتخاری بزرگ برای خود محسوب کنید و با تمام توان در راه دفاع از آرمان انقلاب و خدمت به مردم بکوشید./

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *