بازیکنی که اسپالتی او را مقصر شکست دانست


اسپالتی

سرمربی اینتر عملکرد ضعیف خط دفاعی تیمش را عامل اصلی شکست برابر یوونتوس دانست.

به گزارش سادس و به نقل از مدیاست، اینتر در دیدار حساس برابر یوونتوس با یک گل تن به شکست داد تا شانس این تیم برای کسب عنوان قهرمانی بسیار کم رنگ شود. اسپالتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: قبل از اینکه گل به ثمر برسد سر ژائو ماریو فریاد زدم و از او خواستم که مواظب مانژوکیچ باشد اما متاسفانه این بازیکن برای لحظاتی تمرکز خود را از دست داد و جا ماند و همین باعث شد تا دروازه ما باز شود. وقتی همه چیز را این‌گونه ساده بگیرد طبیعی است که باید تاوان را آن داد.

سرمربی اینتر ادامه داد: بازیکنان ما در بعضی از دقایق تمرکز خود را از دست می‌دهند. وقتی تمرکز نداشته باشی تاوان می‌دهی و دیگر بازگشت برای شما سخت و شاید غیر ممکن شود.

اسپالتی در پایان گفت: در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما در نیمه دوم مجبور شدیم که به عقب برگردیم و بازی دفاعی را در دستور کار خود قرار دهیم. به حریف اجازه دادیم تا به راحتی جلو آید و دروازه ما را باز کند.

اینتر با شکست در این دیدار با ۲۹ امتیاز در رده سوم باقی ماند این درحالی است که یوونتوس با ۴۳ امتیاز به یکه تازی خود در صد جدول رده بندی ادامه داد.

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

معتادان را برای تفریح آتش می‌زدم!

ش آذر ۱۷ , ۱۳۹۷
به گزارش سادس، روزنامه شرق نوشت: «در پی انتشار تصاویر مختلف در فضای مجازی که در آنها جوانی حدودا ۳۰ساله حین استراحت‌ کردن افراد در فضاهای سبز شهر تهران اقدام به آتش‌زدن آنها کرده بود، بررسی موضوع با دستور سردار حسین رحیمی، رئیس‌ پلیس پایتخت، به‌ صورت ویژه در دستور […]