عامل شهادت مامور ناجا در ” ایرانشهر “دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری عامل اصلی شهادت سروان “محمد تقی زاده” در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

به گزارش سادس سردار “حسین رحیمی” فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با  پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات دقیق این خبر گفت: در پی درگیری مسلحانه ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با اشرار مسلح در تاریخ دوازدهم فروردین ماه سال جاری که منجر به شهادت سروان”محمد تقی زاده”و به هلاکت رسیدن یکی از عاملان این جنایت شده بود،دستگیری عامل اصلی این جنایت در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از انجام اقدامات تخصصی شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی ،محل اختفای عامل اصلی به شهادت رساندن این مامور نیروی انتظامی را در یکی از روستاهای شهرستان ایرانشهر شناسایی کرده و این محل را به طور نامحسوس تحت کنترل قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد:پس از اطمینان از حضور این شرور در مخفیگاهش،بلافاصله تیم های تخصصی و عملیاتی پلیس وارد عمل شده و در یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه ،این شرور مسلح را دستگیر و در بازرسی از محل ،دو قبضه سلاح کلاش ،یک دستگاه خودرو مسروقه و مقادیر زیادی داروهای قاچاق را کشف کردند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه تحقیقات تخصصی پلیس از این متهم همچنان ادامه دارد،خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی خود اجازه نخواهد داد که قانون شکنان و مخلان امنیت عمومی در هیچ نقطه ای از این استان پهناور احساس آرامش کنند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *