افزایش ۵.۵ درصدی نرخ تردد جاده‌ای در شهریور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به افزایش ۵.۵ درصدی نرخ تردد ساعتی در محورهای مواصلاتی کشور در شهریور جاری، آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

به گزارش سادس به نقل از تسنیم سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و دیگر محورهای مواصلاتی اصلی روان است و تنها شاهد ترافیک صبحگاهی در آزادراه کرج تهران هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: البته با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی شهریور، این انتظار وجود دارد که تردد در جاده‌های کشور به خصوص در جاده‌های شمالی افزایش یابد.

وی گفت: بر اساس آمارهای به دست آمده، امسال شاهد افزایش تردد در جاده‌های کشور بودیم و تردد شمارها نشان می‌دهند که نرخ تردد ساعتی در محورهای مواصلاتی کشور به میزان ۵.۵ درصد در شهریور ماه امسال افزایش داشته است.

رحمانی در پایان با اشاره به محدودیت تردد خودروها در روز سه شنبه در محور چالوس خاطرنشان کرد:‌ بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با توجه به حجم ترافیک و تردد خودروها در این محور مواصلاتی، از بعد از ظهر سه شنبه، تردد در این محور از سمت مرزن‌آباد به سمت کرج انجام خواهد شد و از تردد خودروها در مسیر عکس ممانعت به عمل خواهد آمد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *