برنامه ریزی برای گسترش شعب خارجی بانک ملی ایران

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: پس از برجام، فضای فعالیت بازتر شده و بانک های بزرگ جهت همکاری با بانک ملی ایران اعلام آمادگی می کنند.
به گزارش سادس به نقل از رویکردمحمدرضا حسین زاده در همایش مسئولان و کارشناسان اداره امور شعب استان مرکزی، خواستار اطلاع رسانی به واحدهای تولیدی ، صنعتی ، بازرگانی و … جهت بهره مندی از خدمات جدید بین المللی بانک ملی ایران شد و افزود : برنامه وسیعی برای گسترش شعب خارج از کشور داریم و قصد داریم از فرصت های جدید و پیش رو برای ارتقای جایگاه بانک حداکثر استفاده را انجام دهیم.
وی با اشاره به انتظارات گسترده و ویژه مسئولان کشور از بانک ملی ایران ابراز داشت: من آینده بانک را با داشتن همکارانی علاقه مند، تلاشگر و متعصب به کار امیدوارانه می بینم. بانک به تلاش تمامی همکاران نیاز دارد وخوشبختانه با همت و تلاش همکاران طی ماه های گذشته شاهد رشد منابع بودیم.
مدیر عامل بانک ملی ایران به نقش مهم روسای شعب اشاره کرد و گفت: مسئولان شعب نسبت به همکاران و مسائل آن ها باید حساس بوده و از آن ها مشورت بگیرند. همچنین با تفویض اختیار، به آن ها انگیزه و امید دهند.
وی در پایان خواستار انعکاس خدمات متنوع و گسترده و دستاوردها و اقدامات موثر بانک ها برای مسئولان و مردم شد.
در ادامه سفر مدیر عامل بانک ملی ایران به استان مرکزی، وی به صورت سرزده از شعبه اراک بازدید و با همکاران از نزدیک دیدار وگفت و گو کرد.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *