معدوم‌سازی ۱.۲میلیون کیلوگرم موادغدایی فاسد/ تشدید بازرسی‌ها با موج دوم سفرهای نوروزی


رییس اداره بهداشت مواد غذایی و بهسازی اماکن عمومی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با بیان اینکه تاکنون یک میلیون و ۲۷۷ هزار و ۴۱۰ کیلو گرم مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی معدوم شده است، از تشدید بازرسی های بهداشتی همزمان با موج دوم سفرهای نوروزی خبر داد.

به گزارش سادس، مهندس سید رضا غلامی ضمن تاکید بر تشدید بازرسی ها همزمان با موج دوم سفرهای نوروزی، گفت: تاکنون ۶۵۰ هزار و ۸۸۶  بازدید بهداشت محیطی از مراکز و اماکن و با تاکید بر مراکز و اماکن حساس به عمل آمده است و بازرسان بهداشت محیط ۲۲ هزار و ۵۱۳ مورد از مراکز و اماکن بین راهی را مورد بازدید قرار داده اند.

وی با بیان اینکه در این بازه زمانی ۱۸۰۲ مورد از محل های متخلف بهداشتی پلمپ شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون ۸۰۹۳ مورد از مراکز و اماکن متخلف بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شده اند و ۱۴ هزار و ۶۶۴ مورد از بازرسی ها با دستگاه ها و ادارات دیگر به ویژه تعزیرات انجام شده است.

براساس گزارش وبدا، رییس اداره بهداشت مواد غذایی و بهسازی اماکن عمومی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با بیان اینکه تاکنون۳۵۳۲۸۷ مورد کلر سنجی انجام شده است، ادامه داد: از ابتدای طرح تاکنون، ۴۶ هزار و ۵۳۳ مورد اخطار برای نواقص بهداشتی صادر شده و ۲۱ هزار و ۱۷۲ مورد نمونه برداری مواد غذایی از سطح عرضه صورت گرفته که در طی آن ۱۲۷ هزار و ۷۴۱۰ کیلو گرم مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی معدوم سازی شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

One Particular Word of advice About Essay Producing Provider Uncovered

ج فروردین ۱۰ , ۱۳۹۷
One Particular Word of advice About Essay Producing Provider Uncovered Publishing an essay will be a intimidating enterprise for the majority of individuals. You may request an essay that you will want to have way back in three hours and then we yet warrant you will get it. As a […]