بیانیه تقدیر نمایندگان ملت از نیروی انتظامی

گروه ناجا – نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای از اقدامات و خدمات دهی مطلوب نیروی انتظامی در ایام نوروز قدردانی کردند.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای از مدیریت شایسته فرمانده نیروی انتظامی و تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم و زحمتکش ناجا در راستای خدمات دهی مطلوب به شهروندان و مسافران نوروزی، تقدیر کردند.

 متن این بیانیه به شرح ذیل است :

نوروز سال ۱۳۹۵ نیز بنا به یک سنت دیرین، فرصت مناسبی بود برای سفر و دید و بازدید هموطنان عزیز، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با به کارگیری تمامی نیروی انسانی، تجهیزات و ظرفیت های خود، ایام تعطیلاتی امن، توأم با آرامش و آسایش را برای هموطنان و مردم شریف ایران اسلامی به ارمغان آوردند به طوری که با وجود افزایش حجم سفرها و تردد در جاده ها و شهرهای مقصد و ناپایداری جوی، خوشبختانه شاهد کاهش ۴ درصدی تعداد جان باختگان حوادث رانندگی و نیز کاهش میزان جرایم بویژه جرایم جنایی و سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل بودیم.

لذا ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی مراتب قدردانی و تشکر خود را از مدیریت شایسته فرمانده نیروی انتظامی و تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم و زحمتکش و پلیس های تخصصی این نیرو بویژه پلیس راهنمایی و رانندگی و سایر دستگاه های مرتبط در ایام نوروز اعم از هلال احمر، اورژانس و … اعلام می داریم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *