سرپرست مدیریت شعب استان سمنان موسسه ثامن از دفتر نمایندگی شرکت تدبیر اقتصاد مجد بازدید کرد

به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، امیر احسانی سرپرست مدیریت موسسه اعتباری ثامن در استان سمنان به همراه امیر محمد افضلی پور معاونت اعتبارات و حقوقی، خسروی مقدم مسئول دایره حقوقی و فخار مسئول دایره پیگیری وصول مطالبات از دفتر نمایندگی شرکت تدبیر اقتصاد مجد بازدید کردند.

در این دیدار محمدرضا رضائی مسئول دفتر نمایندگی شرکت ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر ، گزارشی از عملکرد و فعالیت چند ماهه این دفتر را ارائه نمود.

در ادامه احسانی از جایگاه و ساختار موسسه اعتباری ثامن در استان سخن گفت و اعلام نمود: از پیگیری های مجددانه همکارانمان در شرکت تدبیر تشکر و قدردان می کنیم .

در پایان این دیدار برخی موضوعات برای پیشبرد اهداف موسسه ثامن در زمینه وصول مطالبات توسط مسئول دفتر نمایندگی بیان شد که مورد استقبال مجموعه مدیریتی ثامن در استان قرار گرفت و که عنوان شد جهت پیشبرد این اهداف اقدامات لازم صورت پذیرد.
Cheap Cheap http://uydusistemleriumraniye.ymsayfam.com/entocort-price-walmart/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پایان کار دوچرخه سواری ایران در قهرمانی آسیا با برنز استقامت جاده سهرابی

د بهمن ۲۳ , ۱۳۹۶
مهدی سهرابی در ماده استقامت جاده دوچرخه سواری قهرمانی آسیا مدال برنز گرفت. به‌ گزارش ‌سادس، در آخرین روز مسابقات دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی آسیا که به میزبانی میانمار برگزار شد، رقابت ماده استقامت جاده رده بزرگسالان برگزار شد و رکابزنان در مسیری به مسافت ۱۷۶ کیلومتر به رقابت پرداختند. در […]