از کمک به هلال احمر دریغ نمی‌کنیم


وزیر بهداشت در مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید هلال احمر، گفت: وزارت بهداشت کارهای مشترک زیادی با هلال احمر دارد و هر جایی که جمعیت هلال احمر از این وزارتخانه کمک بخواهد دریغ نمی‌کنیم البته در قبال آن هیچ تقاضایی از این جمعیت نداریم.

به گزارش سادس، حسن قاضی زاده هاشمی در مراسم تکریم و معارفه روسای جمعیت هلال احمر اظهار کرد: به امیرمحسن ضیایی به خاطر ۳۰ ماه خدمت صادقانه و موثر در یکی از بهترین و زیباترین نهادهای مردمی وجود دارد، تبریک می‌گویم. او یکی از معدود دوستان و انسان‌های شایسته‌ای است که افتخار آشنایی با او را داشتم و فردی بسیارساده، کوشا، کم توقع و پرکار است.

وزیر بهداشت در مورد حضور پیوندی به عنوان رئیس جدید جمعیت گفت: به دکتر پیوندی هم تبریک می‌گویم که شورای عالی جمعیت و رئیس جمهور به او اعتماد کردند.

هاشمی در پایان اظهارکرد: اگرچه جمعیت هلال احمر نهادی مردمی است ولی بدون کمک دولت آن هم در کشوری که حوادث مختلفی در آن رخ می‌دهد نمی‌تواند انجام وظیفه کند. هلال احمر ایران سالها پیش از بند وزارت بهداشت جدا و مانند همه کشورها به نهاد ریاست جمهوری متصل شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیروزی خفیف رم در خانه

ی آبان ۷ , ۱۳۹۶
تیم فوتبال رم در هفته یازدهم رقابت‌های سری A توانست با یک گل بولونیا را از پیش رو بردارد. به گزارش سادس، در ادامه هفته یازدهم رقابت‌های سری A یک دیدار برگزار شد که در آن رم در ورزشگاه خانگی خود از بولونیا پذیرایی کرد. رم به سختی توانست پیروز […]