تیروکمان بدون تغییر در المپیک ۲۰۲۴ پاریس


تیروکمان بدون تغییر در المپیک ۲۰۲۴ پاریس

براساس جدول اعلام شده رشته های حاضر در المپیک ۲۰۲۴ پاریس، تعداد سهمیه ها و مدال های طلا تیروکمان در این بازیها، بدون تغییر باقی ماند.

به گزارش سادس، براساس اعلام کمیته بین المللی المپیک در خصوص تعداد سهمیه ها و مدال های طلا توزیع شده تیروکمان در ماده ریکرو، این رشته بدون هیچ تغییری در المپیک ۲۰۲۴ پاریس، باقی  ماند.

براساس جدول اعلام شده، تیروکمان در المپیک ۲۰۲۴ پاریس در ریکرو انفرادی زنان و مردان، تیمی زنان و مردان و میکس ریکرو برگزار می شود.

همچنین تعداد سهمیه های توزیع شده در این رشته در المپیک ۲۰۲۴ پاریس به قوت خود باقی ماند، به طوری که ۶۴ سهمیه در بخش زنان، ۶۴ سهمیه در بخش مردان و در مجموعه ۱۲۸ سهمیه پیش بینی شده است و ۵ مدال طلا در ریکرو انفرادی زنان و مردان، تیمی زنان و مردان و میکس تیمی ریکرو توزیع خواهد شد.

پیش از این قرار بر این بود که میکس تیمی کامپوند نیز برای اولین بار در المپیک ۲۰۲۴ پاریس به این رشته اضافه شود که با اعلام رشته های حاضر در جدول بازیهای پارالمپیک پاریس، میکس ریکرو تیمی به قوت خود باقی ماند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انتقاد سخنگوی شورای شهرتهران از برخی طرح های مجلس که موجب تضعیف شوراها می شود

س آذر ۱۸ , ۱۳۹۹
سخنگوی‌شورای شهرتهران از برخی طرحها و اقدامات مجلس شورای اسلامی که موجب تضعیف شوراها می شود، گلایه کرد و گفت: میراث مردم سالاری دینی را خدشه دار نکنیم. به گزارش سادس، علی اعطا در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران گفت: این روزها در خلال موضوعاتی […]