صورتهای مالی سال ۹۴ موسسه اعتباری کوثر تصویب شد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام نوبت دوم موسسه اعتباری کوثر صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۴ را تایید کرد.
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ در ابتدای مجمع امیر هوشنگ جنگی به عنوان رئیس ، شهسواری و آفریدی به ترتیب به عنوان ناظران اول و دوم، محمد رضا عالی پور به عنوان دبیر مجمع انتخاب شدند و سپس دکتر عیسی رضایی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر گزارش خود را برای سهامداران قرائت کرد.

دکتر عیسی رضایی با ارایه تاریخچه کوتاهی از فعالیت موسسه اعتباری کوثر و اشاره به افزایش سرمایه این شرکت از ۱۵۰۰ میلیارد ریال در بدو شروع فعالیت به ۶۰۰۰ میلیارد ریال در حال حاضر گفت: افزایش سرمایه موسسه در سال جاری با هدف تغییر وضعیت و رویکرد توسعه ای موسسه به بانک صورت گرفته است.

مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با اعلام این که در حال حاضر از ۲۵۵۶ نفر نیروی انسانی این موسسه ۸۰ درصد مرد و ۲۰ درصد زن می باشد، افزود: ۸۰ درصد نیروهای شاغل در موسسه اعتباری کوثر دارای تحصیلات کارشناسی در رشته های حسابداری ، علوم بانکی ، فناوری اطلاعات و مدیریت بازرگانی هستند .

نایب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر تصریح کرد: در حال حاضر موسسه دارای ۳۵۱ شعبه در سراسر کشور می باشد .

وی بیان کرد: تعداد خودپردازهای موسسه اعتباری کوثر ۵۳۳ دستگاه، پایانه های فروش ۱۰۷۳۳ دستگاه است.

دکتر رضایی بیان داشت: تعداد سهام معامله شده شرکت ۵۹۳۸۸۵۷۱۹ سهم به ارزش بازاری ۱۰۴۰۴۰۰۰۰۰۰ میلیون ریال و با قیمت هر سهم ۱۷۳۴ ریال بود.

وی در گزارش خود به سهامداران با اشاره به برنامه های آتی موسسه اعتباری کوثر گفت: بهبود و توسعه مدل کسب و کار، طراحی و پیاده سازی مدل بهینه سیستماتیک ترکیب منابع و مصارف، ارایه خدمات ارزی، انجام اقدامات لازم جهت تبدیل شدن به بانک ، اصلاح در راستای بهینه سازی ساختار مالی، بهبود شاخص های عملکردی و کارایی و مدیریت فروش دارایی های غیر مولد و اموال تملیکی از مهمترین اولویت های موسسه اعتباری کوثر به شمار می آید.

نایب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر درباره افتخارات کسب شده این شرکت در سال ۱۳۹۴ افزود: کسب مقام مدیر و پژوهشگر منتخب نظام بانکی در پنجمین همایش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در مرکز پژوهشکده پولی و مالی کشور ، کسب عنوان “شرکت پیشرو” و رتبه ۵۱ در رتبه‌بندی ۱۰۰ شرکت برتر ایران ، کسب عنوان رهبر کارآفرین ، ثبت نماد کوثر در فرابورس ، کسب رتبه نخست در همایش ملی سلامت مالی و افتتاح اولین قطار ۵ ستاره فدک از جمله افتخارات موسسه در سال گذشته می باشد .

در پی ارایه گزارش مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر، گزارش حسابرس قانونی ( موسسه حسابرسی هوشیار ممیز) برای سهامداران قرائت گردید.

پس از قرائت گزارش حسابرس قانونی، دکتر عیسی رضایی به پرسش های سهامداران پاسخ گفت و پس از آن مجمع جهت اتخاذ تصمیم پیرامون دستور جلسه وارد مشورت شد و در نتیجه آن گزارش مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۴ شرکت، تخصیص ۴۰ ریال سود به هر سهم ، انتخاب موسسه هوشیار ممیز به عنوان بازرس اصلی و موسسه دش و همکاران به عنوان بازرس علی البدل و انتخاب روزنامه های دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه های رسمی ، به تصویب رسید .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *