ناتوانی جبهه کفر و معاند در مقابل خط صلح و شهادت/ لزوم ترویج فرهنگ و ارزش های انقلاب

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به ناتوانی جبهه کفر و معاند در مقابل خط ولایت دوستی و شهادت طلبی مردم ایران گفت : ترویج فرهنگ و ارزش های انقلاب به سراسر جهان یک اصل مهم است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار” حسن کرمی” در نخستین یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان های ویژه ناجا و یادمان شهدای یگان های ویژه خراسان رضوی، شمالی و جنوبی اظهار داشت: برای حفظ راه مقدس شهدا نیازمند درس گرفتن از آنان هستیم و مجلس شهیدان، مجلس درس گرفتن است، باید به صورت شایسته از ظرفیت این مجالس استفاده کنیم.

وی با اشاره به رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس افزود : جبهه کفر و معاند در  مقابل خط ولایت و شهادت طلبی ملت ایران ناتوان است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کشور ما نیاز به غربی ها ندارد، بیان کرد: ایران اسلامی کشوری با ظرفیت های فراوان و مستقل است. ترویج فرهنگ و ارزش های انقلاب یک اصل مهم است.

سردار کرمی با بیان اینکه اکنون بیش از هر زمان دیگری نیاز به حفظ خط سرخ شهادت داریم، گفت: شهدا به ما آموختند که پیروی خط رهبری باشیم، از فرهنگ خود یعنی اسلام ناب محمدی حمایت کنیم، زیرا همانطور که امروز شاهد هستیم دشمنان راه مبارزه با ایران را ، مقابله با فرهنگ می دانند.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی “سید مرتضی بختیاری ” نیز در ادامه این مراسم بیان داشت: شهدا با جانفشانی و تقدیم خون خود اجازه ندادند راه امام و انقلاب کم رنگ شود و امروزه هیچ قدرتی نمی تواند این انقلاب را از بین ببرد تا زمانی که به دست صاحب اصلی خود، امام زمان (عج) برسد چرا که برای این انقلاب خون های زیادی ریخته شده است.

در ادامه سرهنگ “علیرضا شریفی” فرمانده یگان ویژه استان خراسان رضوی در این مراسم اظهار داشت: تجلیل از خانواده شهدا اهمیت زیادی دارد چراکه به خاطر برکت خون شهدا امروز ایران بر قلل رفیع پیشرفت ایستاده است.

فرمانده یگان ویژه استان خراسان رضوی تصریح کرد: شهدا درس شهامت آموخته و حماسه جاوید آفریدند و احترام به خانواده شهدایی که به برکت خون آنها انقلاب تاکنون پابرجا بوده است. بسیار اهمیت دارد و امیدواریم این وظیفه را به صورت مناسب انجام دهیم.

وی خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این مراسم ترویج فرهنگ ایثار ،شهادت و ایجاد مسئولیت پذیری برای مشارکت آحاد مردم در جامعه، به منظور دفاع ، حفظ ارزشها و احیاء نام شهدا است.

گفتنی است در پایان مراسم به رسم یادبود به خانواده های معظم شهدا تندیس یادواره ۱۲۰۰ شهید والا مقام یگان های ویژه ناجا مزین بنام و عکس فرزند شهید بزرگوارشان با حضور سردار فرماندهی یگان های ویژه ناجا، قائم مقام آستان قدس رضوی، فرماندار، و مقامات کشوری و لشکری اهدا شد .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *