شناخت لازمه و بستر اعتماد سازی در کار پلیسی است

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مشهد بر ضرورت توجه به شناخت، اهمیت، رسالت و نقش پلیس برای توسعه اعتماد عمومی اشاره کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “ایوب سلیمانی ” در چهارمین جلسه شورای معاونان فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: نیروی انتظامی، نیرویی آبرومند، عزیز و با منزلت است که افکار عمومی برای آن جایگاه و احترام خاصی قائل هستند.

معاون هماهنگ کننده ناجا بیان کرد: باید به هم اعتماد داشته باشیم و برای توسعه اعتماد عمومی تلاش کنیم اما آنچه لازمه و بستر این اعتماد سازی است شناخت ماموریت ها، اهمیت و رسالت خطیر کار پلیسی می باشد.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه کمتر کسی پیدا می شود که امنیت را امری حیاتی نداند، افزود:در متون دینی هم به دو عنصر مهم سلامت و امنیت اشاره شده است که بر یکدیگر تاثیر می گذارند چرا که تا امنیت نباشد هیچ چیزی موجودیت پیدا نمی کند.

وی اظهار داشت: اکنون ایران اسلامی در منطقه ای پر از بحران قرار دارد که نقطه هدف دشمنان این مرز و بوم است اما از بهترین شرایط امنیت برخوردار می باشد و این امنیت مطلوب، متکی و مبتنی بر فعالیت های نیروی انتظامی و تلاش و اهتمام جدی کارکنان پلیس است.

معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: نیروی انتظامی در اجرای رسالت خود موفق بوده است که مهمترین آن رضایت رهبری از ناجا می باشد که ایشان بیان داشتند.

وی در خصوص طرح عطر گل یاس نیز اظهار داشت: اقدام های لازم برای احقاق حقوق کارکنان انتظامی در دستور کار قرار گرفته و اهتمام هیئت رئیسه ناجا بر رفع مشکلات معیشتی همکاران در موضوعات مختلف است .

در ابتدای این جلسه، سردار بهمن امیری مقدم، فرمانده انتظامی خراسان رضوی گزارشی از اقدامات پلیس خراسان رضوی در خصوص حجم سفر های زیارتی و سیاحتی به مشهد و طرح ویژه انتظامی و ترافیکی برای تامین نظم و امنیت پایتخت معنوی کشور و خراسان رضوی ارائه داد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *