کشف ۴۳۶ کیلو تریاک در درگیری با قاچاقچیان مسلح

گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: ماموران انتظامی طی یک درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ ، ۴۳۶ کیلو تریاک کشف کردند.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ”احمد اسکینی”در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت:در راستای مبارزه شبانه روزی با قاچاقچیان و باندهای بزرگ توزیع کننده مواد مخدر،مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اعضاء یک باند را که با استفاده از خودروهای کوهستانی قصد جابجایی مواد مخدر در مناطق کوهستانی”سراوان-خاش”را داشتند شناسایی کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان ادامه داد:با پایش های اطلاعاتی یک ماهه، بامداد امروز در عملیات مشترک که مأموران انتظامی شهرستان های سراوان و سیب و سوران نیز شرکت داشتند،خودرو تویوتا حامل مواد مخدر شناسایی شد .

وی با اشاره به اینکه سوداگران مرگ با مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی کردند افزود: در این درگیری مسلحانه، قاچاقچیان که توان مقابله با پلیس را نداشتند با به جا گذاشتن خودرو تویوتا از محل متواری شدند.

به گفته سرهنگ اسکینی، مأموران در بازرسی از این خودرو ۴۳۶ کیلو تریاک را به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مهمات مربوطه کشف کردند؛ تلاش برای دستگیری متهمان فراری ادامه دارد./

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *