دستبند پلیس بر دستان سارقان به عنف تحت پوشش مسافر کش

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان به عنف که تحت پوشش مسافرکش، اقدام به سرقت از شروندان در شیراز می کردند،‌خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از رکنا ، سرهنگ “سیروس حیدری” گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت سریالی تحت پوشش مسافر کش توسط سر نشینان یک دستگاه خودرو سواری پراید در محدوده شمال غرب شهرستان شیراز، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی اظهار کرد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، سارقان که دو و گاها سه نفر سر نشینان یک دستگاه خودرو سواری پراید،‌هستند، تحت پوشش مسافر کش افراد عبوری را سوار و در مکان های خلوت با تهدید کارد اقدام به سرقت اموال آنان شامل گوشی تلفن همراه، وجه نقد، ساعت، انگشتر و عابر بانک آنان می کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس افزود: در این راستا ماموران کلانتری 13 عباسیه شیراز یک سارق را به نام “ح – ن” دستگیر و وی را برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کردند که در بازجویی های انجام شده وی به چهار فقره سرقت تحت پوشش مسافر کش با همکاری دو نفر دیگر اقرار کرد.
سرهنگ حیدری بیان کرد: با تلاش ماموران یکی از همدستان سارق دستگیر و در بررسی سوابق کیفری هردو متهم، مشخص شد آنها دارای سوابق کیفری به اتهام سرقت می باشند.
وی اظهار کرد: در تحقیقات انجام شده از این دو سارق، آنها به 10 فقره سرقت به عنف با همدستی شخصی به نام “ع – ف” معروف به علی کلاغ اقرار که توسط ماموران وی نیز در محله سنگ سیاه شیراز دستگیر شد.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: اعضای این باند اخاذ مسافرکش نما با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *