جمع‌آوری روزانه ۵۰۰ معتاد متجاهر در تهران

به گزارش سادس به نقل از ایسنا ؛ رئیس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تهران با اشاره به آغاز طرح ساماندهی معتادان متجاهر از ۲۱ مرداد در سطح استان تهران گفت: تا روز چهارشنبه ۱۰۵۷ معتاد متجاهر از سطح تهران جمع‌آوری شده و به جمع‌آوری روزانه ۵۰۰ نفر رسیده است.

ضمن اعلام اینکه طرح ساماندهی معتادان متجاهر از پنج شنبه ۲۱ مرداد ماه در سطح استان تهران آغاز و تاامروز بیش از ۱۰۵۷ معتاد متجاهر از سطح تهران جمع آوری شده و تحت درمان قرار گرفته‌اند اظهار کرد: این طرح که از سه شنبه شب شدت گرفته به جمع آوری روزانه ۵۰۰ نفر رسیده است و تا ساماندهی نسبی ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پیش‌بینی می‌کنیم ۶۰۰۰ نفر را بتوانیم جمع‌آوری و تحت درمان قرار دهیم.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران با بیان اینکه سعی می‌کنیم در همه تهران بخصوص در مناطق آلوده طرح را اجرا کنیم اظهار کرد: بویژه در مناطقی چون دره فرحزاد، اتوبان آزادگان و مناطق جنوبی و مرکزی شهر ساماندهی با شدت و قوت بیشتری انجام می‌شود.

آذرنیا ادامه داد: این طرح با محوریت استانداری تهران و عضویت و مشارکت دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی از جمله شهرداری، بهزیستی، نیروی انتظامی، قوه قضائیه و تشکل های غیردولتی در حال اجراست.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون ۵۴۰۰ معتاد متجاهر از سطح استان جمع آوری و تحت درمان قرار گرفته‌اند که با احتساب برنامه جمع آوری شش هزار نفری معتادان متجاهر در سال جاری عدد ساماندهی معتادان به ۱۱ هزار نفر می‌رسد گفت: سال گذشته ۹۸۶۰ معتاد متجاهر ساماندهی شده بودند.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران افزود: این معتادان در مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ ساماندهی خواهند شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *