کشف ۷۶۸ کیلوگرم از انواع مواد مخدر توسط اطلاعات کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان از کشف ۷۶۸کیلوگرم از انواع مواد مخدر توسط اداره کل اطلاعات استان کرمان در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری استان کرمان ، دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان از کشف ۷۶۸کیلوگرم از انواع مواد مخدر توسط اداره کل اطلاعات استان کرمان در شهر کرمان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های به عمل آمده توسط مامورین اداره کل اطلاعات در راستای شناسایی و ضربه به باندهای قاچاق موادمخدر در شهر کرمان یکی از محل‌های دپو در شهر کرمان شناسایی شد.

وی افزود: یکشنبه ۲۴مرداد ماه محل دپو یکی از باندهای کلان قاچاق مواد مخدر در شهر کرمان شناسایی و با اقدامات عملیاتی محموله مواد مخدر به وزن ۷۶۸ کیلوگرم از انواع مختلف کشف شد.

دادستان کرمان تصریح کرد: در این عملیات میزان ۲۹۰کیلوگرم تریاک،۴۰۰/۲۷۶ کیلوگرم هروئین،۱۰۰/۵۱ کیلوگرم مرفین،۸۰۰/۱۴۴کیلوگرم حشیش و۴۰۰/۵کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف و توقیف شد.

سالاری با بیان اینکه یک نفر از اعضا اصلی باند دستگیر شده است،گفت: در بررسی‌های به عمل آمده محموله مذکور توسط یک باند مسلح به شهر کرمان منتقل و قرار بود در فرصت مناسب به استان‌های عمقی کشور منتقل شود.

کوتاهی مسئولان سابق منجر به تصرفات غیرقانونی اراضی دولتی شده است

محمد محقق رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد از صدور حکم خلع ید برای ۱۰۴هکتار از اراضی دولتی که در محدوده این شهرستان مورد تصرف قرار گرفته بودند خبر داد و اظهار داشت: عدم صیانت وتوجه برخی از مسئولان سابق از اموال بیت‌المال به ویژه در حوزه اراضی ملی، منجر به این تصرفات غیر قانونی شده است و همواره شاهد ورود پرونده‌های متعددی به دستگاه قضایی با این موضوع بوده‌ایم.

وی تصریح کرد: در چهار ماهه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ورودی‌های پرونده‌های طلاق در شهرستان عنبرآباد ۱۸درصد افزایش داشته که این آمار بسیار نگران‌کننده است.

رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد افزود: مساله رشد طلاق برای مسئولان کشور نگران‌کننده است زیرا طلاق اثرات بسیار زیان‌بار و غیرقابل جبرانی بر خانواده‌ها و جامعه دارد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *