تبلیغ اسلام در المپیک ریو

تعدادی از زنان و مردان مسلمان برزیلی هر روز مقابل درب ورودی دهکده بازی های المپیک ریودوژانیرو به تبلیغ دین اسلام مشغولند و با تشریح احکام اسلامی و پاسخ به سوالات مراجعه کنندگان، انان را دعوت به تشرف به دین اسلام می کنند.

به گزارش سادس ؛ جمیله دلیمایمی یکی از زنان برزیلی است که چند سالی است به دین اسلام مشرف شده و با چشیدن حلاوت مسلمانی به گفته خودش با تلاش شبانه روزی سعی در شناساندن اسلام به غیر مسلمانان و دعوت آنان به این دین رحمانی دارد.

این زن مسلمان برزیلی خاطرنشان کرد: در طول برگزاری بازی های المپیک به همراه دوستان مسلمان خود با اهدای بروشورهایی در معرفی و تشریح دستورات و نگاه دین اسلام درمورد مسایل مختلف از جمله زن، به سوالات مردم پاسخ می دهیم و سعی می کنیم، ابهامات آنان را رفع کنیم.

دیدگاه اسلام در مورد مسیحیت، معرفی قرآن، معرفی مراکز اسلامی برزیل از جمله موضوعات بروشورهای تبلیغاتی جمیله دلیما است که به همراه دوستانش در بین مردم و مراجعه کنندگان توزیع می شود.
این بانوی مسلمان برزیلی توضیح درمورد غذای حلال و حرام را از مهمترین سوالات مراجعه کنندگان عنوان کرد که با دقت و حوصله خاصی به آن پاسخ داده می شود.
دلیما کمبود گوشت حلال را یکی از مشکلات عمده مسلمانان برزیل عنوان کرد و از کشورهای مسلمان خواست برای رفع این مشکل به مسلمانان برزیلی کمک کنند.
به گفته این زن مسلمان برزیلی نزدیک به ٢ میلیون مسلمان در برزیل زندگی می کنند

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *