دسته بندی بیانات مقام معظم رهبری در سال جدید در ۱۶محور / تاکید بر تحقق شعار سال

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: بیانات مقام معظم رهبری برای سال جدید در ۱۶ محور دسته بندی شد که باید به آن پایبند بوده و در تحقق آن تلاش کنیم؛ انشاء الله باعمل به آن بتوانیم یک نیروی اثرگذار باشیم.
به گزارش سادس، حجت الاسلام والمسلمین “ابوتراب بهرامی” در اولین نشست عمومی فرماندهان و مدیران ارشد نیروی انتظامی در سال ۹۵، ضمن تبریک سال نو و ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزند برومندش امام (ره) از تلاش کارکنان ناجا در انجام ماموریت ایام تعطیلات عید نوروز تقدیر کرد.

وی به نامگذاری سال ۹۵ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان” اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری به مدت ۲۳ سال برای هر سال شعار و نامی را انتخاب و معرفی می کنند که ، ۱۱ سال آن با نام “اقتصادی” همراه بوده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطر نشان کرد: امتیاز نامگذاری امسال به ” اقدام و عمل ” آن است که انشاء الله اقدام های جدی، عملی شود تا یک اقتصاد مقاومتی و ثابتی پیدا کنیم تا نسبت به تحریم های دشمن، نگرانی نداشته باشیم ، بنابراین مبارک بودن سال ۹۵ بستگی به اراده، تحرک و تلاش خود ما دارد.
حجت الاسلام و المسلمین بهرامی تصریح کرد: مبارک شدن سال ۹۵ به میزان تعهد ما در برابر وظایف، تعبد در برابر خدا، تلاش و خدمت در نظام و نیز مقابله با دشمن و دسیسه های آن بستگی دارد.

وی در ادامه اسراف و تبذیر را جزء گناهان کبیره دانست و بر حفظ بیت المال تاکید کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بر ولایت مداری و عمل به دستورات مقام معظم رهبری، صداقت در کار، استفاده از کلیه ظرفیت ها برای تحقق شعار سال، پایدار کردن امنیت در همه حوزه ها، ایجاد اعتماد و اطمینان مردم با خدمت صادقانه تر تاکید و تصریح کرد: براساس نظرسنجی های صورت گرفته، شهروندان از عملکرد ناجا رضایت دارند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در خاتمه گفت: بیانات مقام معظم رهبری برای  سال جدید در ۱۶ محور دسته بندی شد که باید به آن پایبند بوده و در تحقق آن تلاش کنیم؛ انشاء الله باعمل به آن بتوانیم یک نیروی اثرگذار باشیم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *