بررسی راهکارهای توسعه مکانیزاسون کشاورزی در دیدار مدیرعامل بانک کشاورزی با معاونان وزارت جهاد کشاورزی

دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با دکتر بخشنده معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی و مهندس کشاورز معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی دیدار و درباره راهکارهای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گفتگو کرد.
به گزارش  سادس به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی،در این دیدار که روز سه شنبه ۱۹ مرداد در ساختمان مرکزی بانک کشاورزی صورت گرفت، دکتر شهیدزاده با اشاره به اهمیت توسعه مکانیزاسیون و روش های نوین در کشاورزی ، بر لزوم مساعدت دولت و اتخاذ تدابیر حمایتی در این زمینه تاکید کرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت و اولویت بهینه سازی ماشین آلات کشاورزی ، این بانک آمادگی دارد با استفاده از کارشناسان متخصص و مجرب در بخش کشاورزی و سیستم پیشرفته بانکداری الکترونیک، پرداخت تسهیلات و نظارت بر مصرف آن را به بهترین شکل انجام دهد.

این گزارش می افزاید معاونان وزیر جهادکشاورزی در این جلسه ضمن قدردانی از خدمات بانک کشاورزی در زمینه پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی، درباره راهکارهای عملیاتی گسترش تعاملات فی مابین بحث و تبادل نظر کردند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *