قرارگاه امام علی(ع) برای اربعین برنامه‌ریزی می‌کند

فرمانده انتظامی استان -ایلام – گفت: برای تأمین امنیت زائران اربعین مرز مهران در حال برنامه‌ریزی هستیم و در این راستا قرارگاه امام علی(ع) عملیات‌های پلیس در تمام حوزه‌های امنیتی و ترافیکی تشکیل‌شده است.

به گزارش سادس ، سردار “نورعلی یاری” در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس با تبریک روز خبرنگار،اظهار کرد: خبرنگاری حرفه‌ای مهم و رسالتی خطیر است که هرکسی نمی‌تواند در این حوزه اثرگذار باشد چون کاری سخت است و ظرافت‌های خاص خود را دارد.

وی با اشاره به نقش بسیار مهم رسانه‌ها در تولید امنیت، ادامه داد: رسانه در عرصه‌های مختلف به‌خوبی از انقلاب و نظام پشتیبانی کردند که نمونه‌ این حمایت را در فتنه ۸۸ شاهد بودیم.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه قدرت دفاعی و دیپلماسی ایران اسلامی دشمنان را زمینگیر کرده، تصریح کرد: اگر همه مسئولان دستورات و رهنمودهای رهبری را انجام دهند از گردنه و پیچ تاریخی تحریم هم عبور می‌کنیم و نظام سرفراز می‌شود.

وی ادامه داد: در حوزه تأمین نظم و امنیت در استان تدابیر خوبی اندیشیده شده و از همه مهم‌تر برای تأمین امنیت زائران اربعین مرز مهران در حال برنامه‌ریزی هستیم و در این راستا قرارگاه امام علی(ع) ویژه عملیات‌های پلیس در تمام حوزه‌های امنیتی و ترافیکی در ستاد انتظامی استان تشکیل‌شده است.

سردار یاری با تأکید بر اینکه تلاش داریم دغدغه‌های زائران در سال گذشته رفع شود که زائران در کمال امنیت و سلامت زائران در این رزمایش شرکت کنند، تصریح کرد: با مخلان نظم و امنیت بخصوص در ایام اربعین با تمام توان برخورد می‌کنیم و قاطعیت تمام به رخ مخلان کشیده می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه زائران اربعین مرز مهران هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند و تمام رده‌های پلیس با همکاری دیگر دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی پای‌کار هستند، ادامه داد: ورودی‌ها و گلوگاه‌های ایلام برای قاچاقچیان ناامن شده و اجازه ورود کالای قاچاق نمی‌دهیم چون قاچاق خط قرمز پلیس ایلام است و به‌هیچ‌وجه کوتاه نمی‌آییم.

فرمانده انتظامی ایلام با اشاره به اینکه اقدامات پلیسی به‌تنهایی کارساز نیست، گفت: دستگاه‌های فرهنگی باید به‌صورت جدی پای‌کار بیایند و در حال حاضر عملکرد آن‌ها کفایت نمی‌کند.

وی با تأکید بر اینکه عدم جاده مناسب موجب نگرانی مردم استان شده و ایلام در همه عرصه‌ها برای حفظ نظام و انقلاب پای‌کار بوده‌اند ، افزود: مسئولان ارشد نظام به جاده‌های ایلام توجه ویژه کنند.
سردار یاری به استمرار طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با بی‌حجابی و بدحجابی اشاره کرد و گفت: مبارزه با اراذل اوباش و مزاحمان نوامیس مردم در دستور کار پلیس استان است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *