تقدیر از بانک صنعت و معدن در شورای معاونان وزارت صنعت ، معدن و تجارت

در هفتاد و سومین جلسه شورای معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت از مدیرعامل و همکاران بانک صنعت و معدن در راستای اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تقدیر شد.
به گزارش سادس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن،این شورا پس از استماع گزارش قائم مقام وزیر در امور تولید و معاون امور صنایع در خصوص طرح رونق تولید و ارایه نقطه نظرات اعضای شورا ، ضمن تاکید بر اهتمام ویژه به اجرای برنامه ها و اقدامات جاری این طرح در مسیر سیاست های اقتصاد مقاومتی از بانک صنعت و معدن قدردانی کرد.
یادآور می شود هفته گذشته نشست مشترک روسای سازمان های صنعت ، معدن و تجارت و سرپرستی استانی شعب بانک صنعت و معدن با موضوع حمایت از صنایع کوچک ، اولویت اقتصاد مقاومتی ،و با هدف برنامه ریزی برای اجرای طرح رونق تولید به میزبانی این بانک برگزار شد.
در ضمن گفتنی است طرح رونق تولید توسط وزارت صنعت،معدن و تجارت و برای کمک به واحدهای صنعتی ناکارامد ، با پیشرفت بالای ۶٠ درصد که تعداد آن ها در مرحله اول به ١٠ هزار واحد می رسد تدوین شده است و مقرر شده است که تا پایان شهریور ماه امسال پرداخت های لازم به این واحد ها صورت گیرد.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *