فرود اضطراری هواپیمای ایران‌ایر در اصفهان به دلیل نقص فنی

پرواز صبح امروز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از بوشهر به مقصد تهران به دلیل آنچه نقص فنی اعلام شده است در فرودگاه اصفهان به زمین نشست.

به گزارش سادس ، این هواپیما که صبح امروز بوشهر را به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران ترک کرده بود، پس از چند دقیقه پرواز به دلیل آنچه از سوی شرکت هواپیمایی نقص فنی اعلام شده است، مجبور شد در فرودگاه اصفهان به زمین بنشیند.

نوش‌آبادی – مدیر کل روابط عمومی ایران‌ایر- در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: این پرواز که براساس برنامه‌ریزی ابتدایی بنا بوده به سمت مهرآباد پرواز کند با توجه به صلاحدید خلبان در فرودگاه اصفهان فرود می‌آید و در حال حاضر هیچ یک از مسافران هیچ مشکلی ندارند.

به گفته وی، هواپیمایی جمهوری اسلامی برنامه‌ریزی کرده تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن هواپیمای جایگزینی را به اصفهان رسانده و مسافران این پرواز را به تهران باز گرداند.

وی درباره‌ی چگونگی برنامه‌ریزی برای فرستادن این هواپیمای جایگزین نیز اظهار کرد: در حال حاضر کروی این پرواز آماده شده و به محض انجام شده مقدمات لازم هواپیمای جایگزین ابتدا از فرودگاه امام خمینی (ره) به فرودگاه مهرآباد پرواز می‌کند و سپس با حرکت به سمت اصفهان مسافران این هواپیما را به تهران خواهد آورد. پیگیری ایسنا برای دلایل فرود اضطراری ادامه دارد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *