ایستگاه آخر سارقان، کلاهبرداران و قاچاقچیان در قم/دستگیری ۷۶۹نفر در طرح ذوالفقار۸

گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۷۶۹نفر در طرح ذوالفقار۸ در قم خبر داد.

به گزارش سادس ، سردار”کاظم مجتبایی”در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، با اشاره به اجرای طرح انتظامی ترافیکی و عملیاتی ذوالفقار۸ در قم، اظهارداشت: این طرح موج دیگری از اقتدار پلیس برای تامین امنیت همه جانبه در استان محسوب می شود.

وی با بیان اینکه ۳هدف مهم و عمده در طرح مذکور پیش بینی شده آن را شامل زمین گیر کردن اراذل و اوباش و مجرمان پر خطر، دستگیری سارقان سابقه دار و حرفه ای و دستگیری فروشندگان مواد مخدر و معتادان تابلو و همچنین پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر و نشان گاه های از قبل پیش بینی شده دانست.

فرمانده انتظامی استان قم افزود:بیش از ۵۰۰نفر از کارکنان پلیس قم در بخش های اطلاعاتی، انتظامی و عملیاتی در دو وضعیت نامحسوس و محسوس در ۱۰۰نشان گاه و محل از قبل تعیین شده عملیاتی را طی هماهنگی های لازم و دریافت احکام جداگانه از دادستان قم آغاز کردند.

وی تصریح کرد: در پایان طرح ذوالفقار۸، ۲۳۶ نفر از مجرمان سابقه دار، ۹۷نفر سارق، ۳۱نفر خرده فروش مواد مخدر و ۹۲نفر نگه دارنده مواد مخدر و همچنین ۳۱۳ نفر شامل ۲۶ نفر در ارتباط با امنیت اخلاقی، ۱۲ نفر اراذل و اوباش، ۳۳نفر قاچاقچی کالا، ۲۱۳نفر معتاد و ۱۱نفر کلاهبردار دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه در این طرح حدود ۶۰کیلوگرم مواد مخدر کشف شده است، افزود: از آغاز این طرح ۱۲۳خودرو و ۲۱۷موتورسیکلت توقیف و همچنین۱۱ دستگاه خودرو و ۳۳دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شده است.

سردار مجتبایی با بیان اینکه پلیس شبانه روز برای تامین امنیت و آسایش مردم تلاش می کند، تاکید کرد:هدف نیروی انتظامی ایجاد امنیت برای عامه مردم است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *