سارق حرفه ای به سرقت ۵۰ دوچرخه و فروش آن به مالخرها اعتراف کرد

سرکلانتر هفتم – تهران بزرگ – با اشاره به دستگیری یک سارق و چهار مالخر اموال مسروقه در محدوده جنوب تهران گفت: این متهم ضمن اعتراف به ۵۰ فقره سرقت دوچرخه در محدوده های مختلف شهر تهران، چهار مالخر همدستش را معرفی کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” جلیل موقوفه ای ” در تشریح این خبر گفت: چندی پیش یک سارق حرفه ای دوچرخه در محدوده سرکلانتری هفتم پس از یک ماه تعقیب و مراقبت و تحقیقات از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شد که طی بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت های مذکور و اقرار به ۵۰ فقره سرقت دوچرخه اعتراف کرد .

وی افزود: بررسی ها برای دستگیری مالخران نیز آغاز شد و با هماهنگی های انجام شده از سوی سایر سرکلانتری های تابعه پلیس پیشگیری پایتخت چهار مالخر که با این سارق همدست بوده و اقدام به خرید و فروش اموال مسروقه می کردند، شناسایی شدند.

سرهنگ موقوفه ای ادامه داد: طی یک عملیات ضربتی مالخران اموال مسروقه دستگیر و به همراه دوچرخه های مسروقه به کلانتری ۱۳۰ نازی آباد منتقل و پس از بررسی های اولیه به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

به گفته وی، متهمان در بازجویی های انجام شده به همدستی با سارق مذکور و به خرید و فروش دوچرخه های مسروقه با تغییر در ارکان و ظاهر آنها اعتراف کردند که پس از تکمیل پرونده هر چهار نفر به همراه سارق مذکور به دادسرا منتقل شدند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *