پایگاه خبری «شهر فردا» راه‌اندازی شد

ماینده مردم شیراز در مجلس نهم از راه‌اندازی آزمایشی پایگاه خبری ـ تحلیلی شهر فردا خبر داد و گفت: این رسانه درصدد است تا با رویه مستقل و علمی به پایش و ارزیابی فرصتها و تهدیدهای پیش روی زندگی شهری و توسعه پایدار بپردازد.

به گزارش سادس جعفر قادری، سردبیر پایگاه خبری شهر فردا با اشاره به راه‌اندازی آزمایشی این پایگاه اظهار کرد: هدف از راه‌اندازی پایگاه خبری شهر فردا، پاسخگویی به مطالبات رسانه‌ای شهروندان در سراسر کشور به صورت تخصصی و علمی است.

 

وی با بیان اینکه این رسانه تلاش دارد تا افق پیش‌روی شهرهای ایران اسلامی را منعکس کند، تأکید کرد: دانش اقتصاد و مدیریت شهری در ایران دانشی نوپاست و ضرورت دارد تا رسانه‌های تخصصی هم در سطح افکار عمومی و هم در سطح نخبگان و مدیران شهری  اطلاع‌رسانی خود را هدفمند و منطبق بر اقتضائات روز کنند.

 

نماینده مردم شیراز در مجلس نهم با تاکید بر اینکه «شهر فردا» تلاش دارد تا صدای همه شهروندان ایران اسلامی باشد و تمرکز آن صرفا بر پایتخت نیست، افزود: این رسانه درصدد است تا با رویه مستقل و علمی به پایش و ارزیابی فرصتها و تهدیدهای پیش روی زندگی شهری و توسعه پایدار بپردازد.

 

سردبیر پایگاه شهر فردا با بیان اینکه این رسانه قصد دارد تا در حوزه مالتی مدیا به مرجع تولیدات در زمینه های شهری، علمی و اقتصادی تبدیل شود، گفت: با توجه به رشد استفاده از تلفنهای همراه هوشمند، این رسانه نیز تلاش دارد تا مبتنی بر این شبکه رسانه‌ای، محتواهای خود را تولید و عرضه کند.

 

شهردار سابق شیراز در خصوص ساختار این رسانه نیز توضیح داد: هم‌اکنون سرویسهای جامعه، اقتصاد، فرهنگ، شهری، ایران  و مالتی مدیای این رسانه به صورت آزمایشی کار خود را آغاز کرده‌اند و امید می‌رود در آینده‌ای نزدیک این پایگاه خبری به طور رسمی راه‌اندازی شود.

 

وی با اشاره به اینکه متاسفانه تولیدات علمی در حوزه اقتصادی و شهری به دلیل ادبیات آکادمیک کمتر مورد توجه قرار گرفته است، گفت: شهر فردا می‌خواهد یافته‌های علمی را با ظرافتهای رسانه‌ای و هنری به دانش عمومی تبدیل کند.

 

قادری  با دعوت از صاحب‌نظران و اندیشمندان برای همکاری در تحقق این اهداف، یادآور شد:  مخاطبان  برای استفاده از نسخه آزمایشی این پایگاه می‌توانند به آدرس اینترنتی www.shahrefarda.ir مراجعه کنند.

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *