تجلیل رئیس انجمن صنفی روزنامه‌نگاران و خبرنگاران ایران از مجاهدت‌های راویان صدیق عرصه رسانه‌

رئیس انجمن صنفی روزنامه‌نگاران و خبرنگاران ایران در پیامی به اصحاب رسانه فرارسیدن روز خبرنگار را به تلاشگران‌عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی تبریک گفت.

به گزارش سادس به نقل از باشگاه‌خبرنگاران «پویا»، در پیام محمدمهدی دانی رئیس انجمن صنفی روزنامه‌نگاران و خبرنگاران ایران در پیام خود به اصحاب رسانه به مناسبت سالروز شهادت مظلومانه شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و روز خبرنگار،از تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه‌روزی خبرنگاران و اصحاب رسانه تجلیل کرد.

متن پیام رئیس انجمن صنفی روزنامه‌نگاران و خبرنگاران ایران به شرح زیر است:

«ن،‌والقلم و ما یسطرون»

روز 17 مردادماه یادآور روز شهادت مظلومانه و غریبانه شهید محمود صارمی است، مجاهد دلسوزی که با هدف آگاهی‌بخشی و بصیرت‌افزایی جان‌خود را تقدیم حضرت دوست کرد.

17مردادماه به درستی روز بزرگداشت راویان صدیق و خدوم جامعه است که با ذهن‌پرسشگر، چشمان تیزبین، زبان‌ حقیت‌جو و قلم‌های رسا، نقشی بی‌بدیل را در جبهه رسانه‌ای نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ایران بر عهده دارند. زبان و قلم از توصیف لحظات ناب، شیرین و تلخ ، سخت و نفس‌گیر جان‌نثاری‌ها و جان‌فشانی‌های خبرنگاران و مولدان  عرصه فکر و اندیشه قاصر است.

بی‌تردید، جایگاه کنونی افکارعمومی ایران اسلامی در عرصه منطقه‌ای و بین‌المللی مرهون تلاش‌ها و سخت‌کوشی‌های خبرنگارانی است که بی‌ادعا در پی کشف حقیقت‌ برآمده و می‌کوشند با جریان رسانه‌ای یک‌سویه نظام سلطه مقابله کرده، حقایق و واقعیات را از دایره بایکوت نظام سلطه بیرون کشیده، آشکار سازند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه و عزیز تازه از دست رفته از جامعه رسانه‌ای کشور، از درگاه حضرت حق برای یکایک خبرنگاران، تصویرگران رویدادهای متنوع و متعدد زمان و طلایه‌داران عرصه خبر، سلامتی، شادکامی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

محمدمهدی دانی

رئیس انجمن صنفی روزنامه‌نگاران و خبرنگاران ایران

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *