اتمام پرونده “مسکن مهر” در سال ۹۷

نماینده مردم تهران در مجلس از بسته شدن پرونده مسکن مهر این استان تا پایان سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از تسنیم علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای مجمع نمایندگان استان تهران تاکنون جلسات متعددی با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و معاونانش برای حل مشکل مسکن مهر داشته‌اند، گفت: عمده مشکل مسکن مهر در تهران مربوط به پردیس و پرند است.

وی با بیان اینکه نمایندگان تهران تاکنون مکاتبات متعددی  با وزیر راه و شهرسازی برای حل مشکل مسکن مهر انجام داده اند، ادامه داد: اخیراً تعدادی از نمایندگان تهران در قابل دیدار مردمی بازدیدی از پروژه مسکن مهر پردیس و پرند داشته‌اند و از نزدیک در جریان مشکلات این دو شهر جدید قرار گرفته‌اند.

نماینده مردم تهران  در مجلس با تاکید براینکه در کل کشور ۴ مجموعه از مسکن مهر وجود دارد که روند تکمیل آنها با مشکل مواجه شده که ۲ مجموعه در تهران است، افزود: در جلساتی که با عباس آخوندی داشته‌ایم وی اعلام کرده عزم خود را جزم کرده تا پایان سال ۹۷ مشکلی بابت ساخت مسکن مهر باقی نماند.

رحیمی تصریح کرد: البته مسائل زیر ساختی در مسکن مهر تا سال ۹۷ به پایان نمی‌رسد و برای تکمیل آن زمان نیاز  است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تروریست‌های خارجی چگونه به سوریه منتقل می‌شوند / زنی که برای جوانان داعشی سنگ تمام می‌گذارد

ی شهریور ۱۲ , ۱۳۹۶
به گزارش سادس، «در رقه بودم»، حکایت جوانی آلمانی تونسی تبار به نام «ابو زکریا» است که پس از ظهور «داعش» فریب وعده هایش را خورده، راهی سرزمین «شام» می شود. اما خیلی زود می فهمد، این وعده ها سرابی بیش نبوده است. لذا از رقه فرار کرده، به تونس […]