سهم قابل توجه بانک سامان در تجارت خارجی کشور

مدیرعامل بانک سامان معتقد است این بانک در زمان اعمال تحریم ها علیه ایران توانسته است تا حد ممکن در رفع نیازهای کشور سهم به سزایی داشته باشد و در تجارت خارجی نیز موفق عمل کند.
به گزارش سادس به نقل ازرویکرد سید احمد طاهری بهبهانی به مناسبت روز خبرنگار در جمع اصحاب رسانه گفت: مطبوعات و رسانه ها يكي از اركان مهم مشروطيت بوده و تاکنون نقش مهمي را در ادوار مختلف کشور داشته است.

مديرعامل بانک سامان در این نشست گفت: بانك سامان براي رسيدن به اهداف متعالی خود نهايت تلاش را كرده است و در خدمتگزاري به مردم و در تجارت کشور سهم كوچكی را ايفا كند.

وی با اشاره به دوران تحریم ها علیه کشورمان گفت: بانک سامان در این دوران در بخش تامین نیازهای ضروری کشور به ویژه در واردات دارو، غذا و تجهيزات پزشكي خدمات بسیاری انجام داده است.
طاهری ادامه داد: در دوران جدید تلاش و تمرکز بانک سامان به افزودن خدمات بانکداری نوین معطوف شده است.

مدیرعامل بانک سامان در پایان سخنان خود ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار، از زحمات آنان در انعکاس فعالیت های این بانک قدردانی کرد.

در ادامه این نشست رضا آقا بابایی قائم مقام بانك سامان از رسانه ها خواست به بانك ها كمك كند چون امروزه هجمه هاي زیادي به بانك ها وارد است و تمامي مشكلات اقتصادي را از چشم بانك ها مي بينند.

وی ادامه داد: اگر هم نقدی بر عملکرد بانک ها وجود دارد باید منصفانه و بر اساس استنادات باشد زیرا بانك ها از جمله نهادهای مهمی هستند كه مردم به آن اعتماد دارند.
گفتنی است که در این نشست همچنین تعدادی از مدیران ومسئولان رسانه ها نیز به تشریح دیدگاهها و دغدغه های خود پیرامون فعالیت در عرصه نظام بانکی پرداختند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *