329 تصادف موتورسیکلت با 415 مجروح و یک تن فوتی در قم

معاون حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت:در یک هفته گذشته 329 تصادف راکب موتور سیکلت با 415 مجروح و یک نفر فوتی در قم ثبت شد.

به گزارش سادس به نقل از ایسنا، مهدی فراهانی در مورد حوادث حوزه ترافیکی در هفته گذشته افزود: متاسفانه در هفته گذشته 329 مورد تصادف موتور سیکلت در استان قم داشتیم که به طور میانگین 47 تصادف ثبت شده است.

معاون حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم افزود:در این تصادفات مربوط به راکبان موتور سیکلت 415 نفر مجروح و 1 نفر فوت شده اند که هر 24 ساعت 59 مجروح گزارش شده است که 174 مورد سرپایی درمان و 240 مورد به بیمارستان منتقل شده و یک مرد جوان 27 ساله هم در محل جان باخت.

وی در مورد فعالیت‌های اورژانس در دهه کرامت تصریح کرد: همزمان با دهه کرامت در طرح تابستانی نیز به سر می بریم که در این راستا 40 پایگاه در سطح شهر و جاده و 300 پرسنل اورژانس در آماده باش به سر می‌برند.

فراهانی خاطرنشان کرد:صبح امروز یک تصادف در محور ساوه سلفچگان و در حوزه استحفاظی قم رخ داد که 3 نفر در این سانحه جان باختند و 3 نفر مجروح بد حال گزارش شد.

معاون حوادث و فوریت های پزشکی استان قم یادآور شد:در این هفته در جاده طایقان تصادفی اتفاق افتاد که 9 مجروح و 2 نفر فوتی بر جای گذاشت.

وی اظهار کرد:شب گذشته نیز یک مورد برق گرفتگی در قم اتفاق افتاد که با حضور به موقع همکاران به بیمارستان منتقل شد.

فراهانی گفت:در حوزه موتور سواران بخش زیادی از تخت های اورژانس در اشتغال مجروحان است که در این باره لازم است خانواده ها توجه ویژه‌ای در جهت حفظ ایمنی موتور سواران داشته باشند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *