قاتل فراری را شناسایی کنید/ عکس

پلیس آگاهی با انتشار تصویر یک قاتل فراری از شهروندان خواست وی را شناسایی کنند.

به گزارش سادس ، در ساعت 16 روز دهم اسفند ماه پارسال، از طریق مرکز فوریتهای پلیسی 110 وقوع یک فقره سرقت منجر به جنایت در خیابان ابوذر – 12 متری جنوبی شهید شهسوار حقیقی به کلانتری 161 ابوذر اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که پیرمردی 76 ساله به نام حبیب الله خسروی در حین درگیری با سرنشین یک دستگاه خودرو پراید که اقدام به سرقت از یک ساختمان نیمه ساز کرده بود ، به قتل رسیده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . با شناسایی تعدادی از شاهدان صحنه فرار سارق از محل سرقت که در حین فرار باعث مرگ مقتول حبیب الله خسروی شده بود ، تحقیقات از این افراد در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت .

شاهدان در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که مقتول با اطلاع از سرقت یک دستگاه فرز سنگ توسط فردی ناشناس از داخل یک ساختمان نیمه ساز ، اقدام به تعقیب سارق کرده و سارق پس از ارتکاب سرقت و خروج از ساختمان ، سوار یک دستگاه خودرو پراید سواری به شماره انتظامی معلوم شده و اقدام به فرار کرده است که در این زمان مقتول از پنجره سمت شاگرد راننده آویزان می شود.

بنا بر اظهارات شاهدان صحنه جنایت، سارق با انجام حرکات مارپیچ و ایجاد تصادف عمدی با تعدادی از خودروهای پارک شده در محل باعث ایراد صدمات شدید و نهایتا رها شدنِ مقتول از خودرو و برخورد شدید وی با زمین از ناحیه سر و مرگ وی می شود و بلافاصله پس از آن نیز به سرعت از محل متواری شده است.

با شناسایی خودرو پراید سواری به شماره انتظامی مشخص، کارآگاهان به محل سکونت صاحب خودرو در منطقه خانی آباد – 20 متری میعاد مراجعه و در تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که خودرو پراید دو روز قبل از وقوع جنایت ، از مقابل منزل صاحب خودرو سرقت شده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده و با بررسی دقیق دوربین‌های مداربسته آمده به دست آمده از محل وقوع سرقت خودرو و همچنین بهره گیری از اطلاعات به دست آمده از شاهدان صحنه جنایت ، کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر فردی حدودا 40 ساله با شلوار جین آبی و لباس مشکی شدند که پس از سرقت پراید اقدام به سرقت منجر به جنایت از ساختمان نیمه ساز کرده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی و به منظور شناسایی و دستگیری متهم پرونده ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر به دست آمده از این شخص از سوی مقام قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم پرونده شده و اطلاعاتی در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 51055429 در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *