امروز مدافعان حرم سرزمین‌های اسلامی را مدفن آرزوهای مستکبران کرده‌اند/ جوانان غربی با هویت از دست رفته روبه‌رو هستند/ تکفیریسم و ابتذال توطئه غرب برای انحراف جهان اسلام است

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز مدافعان حرم در مقابل توطئه دشمنان ایستاده‌اند و قطعات سرزمین‌های اسلامی را به مدفن آرزوهای مستکبران تبدیل کرده‌اند.

به گزارش سادس ، سردار حسین سلامی ظهر امروز در همایش پرچمداران بصیرت در کرمانشاه اظهار کرد: بیداری جهان اسلام با پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورد که بر اساس آن حقایق قرآن روی زمین پیاده شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری یک تنه در مقابل توطئه‌های پیچیده‌ جهان استکبار و مزدوران منطقه ایستاده است، خاطرنشان کرد: امروز مدافعان حرم در مقابل توطئه دشمنان ایستاده‌اند و قطعات سرزمین‌های اسلامی را به مدفن آرزوهای مستکبران تبدیل کرده است.

وی کرمانشاه را جلوه وحدت اقوام، قبایل و طوایف مسلمان در صحنه‌های مختلف بیان کرد و گفت:‌ صحنه‌های زیادی مبنی بر وحدت در میدان نبرد در تاریخ به وسیله مردم این دیار ایجاد شده است، واقعیت‌های این منطقه مبنی بر همکاری علمای شیعه و سنی برای خاموش کردن فتنه دشمنان و دفاع از انقلاب اسلامی قابل مشاهده است.

سردار سلامی نسخه شفابخش رهایی از بردگی طاغوت‌ها را تئوری انقلاب اسلامی دانست و گفت: از زمان امضای قرارداد فرانسه و انگلیس برای تقسیم جهان اسلام مصیب‌ت، فقر، بردگی، عقب‌ماندگی، وابستگی و پذیرش ولایت غیرمسلمانان بخشی از واقعیت‌های تاریخ اسلام شد و بخش‌های سرزمین‌های اسلامی به دست این دو کشور دچار توطئه و فتنه شد و تفرقه و حاکمیت استعمار از سیاست‌های انگلیس و آمریکا بوده است.

این فرمانده ارشد نظامی با اشاره به لو رفتن کشته شدن تعدادی زیادی از مسلمانان هند در جنگ جهانی توسط انگلیس گفت: تشکیل دولت یهود در فلسطین و فتنه‌انگیزی در تمام سرزمین‌های اسلامی از اهداف مستکبران بوده است.

سردار سلامی تشکیل مذاهب جعلی و ساختگی براساس القای تفکرات ساختگی را نقشه انگلیس دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی هویت مدفون شده مسلمانان را زنده کرد، تا بیش از این حاکمان بلاد اسلامی دست‌نشانده غرب بودند و تمام مظاهر تمدن ویرانگر غرب همچون مشروب‌فروشی‌ها در سرزمین‌های اسلامی وجود داشت که اگر انقلاب اسلامی نبود سرنوشت مسلمانان جماعتی افسون شده و مطیع بیگانگان بود که تبعیت از بیگانگان و عقب‌ماندگی را دنبال می‌کردند.

وی ریاست سلطه غرب بر اسلام را به برکت انقلاب متوقف شده عنوان کرد و گفت:‌ امروز اسلام پیش‌روی در غرب را آغاز کرده که به وجود آمدن تکفیری‌ها، استراتژی استکبار برای متوقف کردن این پیش‌روی و خراب کردن چهره جذاب اسلام بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به گزارش غربی‌ها در مورد پیشروی اسلام در غرب را مورد اشاره قرار داد و افزود: بیشترین نام پسران در انگلیس نام پیامبر اسلام و بیشترین نام دختران نام فاطمه الزهرا است.

وی ادامه داد: سالانه 50 هزار انگلیسی مسلمان می‌شوند و هزاران مسجد در اروپا ساخته شده است و با این دگرگونی تا سال 2050 تعداد مسلمانان و مسیحیان برابر می‌شود.

سردار سلامی با اشاره به اینکه روزگاری در مرزهای خود می‌جنگیدیم اما امروز خطوط نبرد به دوردست‌ها منتقل شده است، گفت:‌ استکبار تمام ظرفیت خود را برای جلوگیری از شکل‌گیری تمدن اسلامی به کار گرفته است، چرا که اسلام در قرن حاضر تنها دینی است که تولید حاکمیت کرده است.

وی منطق جهان اسلام برای اداره جهان را الهی و جذاب عنوان کرد و گفت:‌ استکبار می‌داند اگر جلوی این خورشید نایستد موازنه قدرت به نفع اسلام تغییر می‌کند و هیچ توطئه‌ای خطرناک‌تر از خشن‌ نشان دادن چهره اسلام نیست.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مراقبت و هوشیاری علما در مقابل تکفیری‌ها را مورد تأکید قرار داد و گفت: جوانان غربی با هویت از دست رفته روبه‌رو هستند که مطالعه سرنوشت آنها دردناک است و اگر فرهنگ مبتذل غرب در شرق حاکم شود بسیار خطرناک خواهد بود.

ی ادامه داد: دشمن فروپاشی هویت جوانان را دنبال می‌کند و آمریکا نیز با قدرت فیلم‌سازی هالیوودی خود قتل، جنایت و فروپاشی خانواده را ترویج می‌کند و با ماهواره و اینترنت به دنبال تسخیر ذهن جوانان است که اگر مراقب نباشیم این موضوع در ممالک اسلامی رقم می‌خورد.

وی با اشاره به اینکه در معرض جنگ تمام عیار هستیم وحدت و اتحاد مسلمانان را الزامی دانست و گفت:‌ ابلاغ پیام الهی و تشریح موضوعات جهان برای افراد جامعه مهم است.

این فرمانده ارشد ایران را سرزمینی امن بیان کرد و افزود: در این سرزمین نور خدا از سیمای ولی فقیه می‌تابد و با نقش علما و وحدت مردم امنیت در کشور برقرار شده و آتش در گرداگرد ایران اسلامی همچون قصه ابراهیم است.

سردار سلامی هشدار دادن در مورد وقایع جهان را موضوعی بسیار مهم برشمرد و عنوان کرد: آل‌سعود در تفرقه افکنی بین جهان اسلام با سرسپردگی به غرب نقش دارد و امروز سرزمین‌های اسلامی فاقد روح وحدت هستند و نعمت ولی‌فقیه را ندارند.

این فرمانده ارشد ادامه داد: امروز مقام معظم رهبری دغدغه‌ای جز عزت مسلمین ندارد و برای معظم‌له شیعه و سنی هیچ تفاوتی نداشته چنانچه فلسطینی‌ها و مردم سوریه غالباً اهل تسنن هستند و همواره مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند.

وی با بیان اینکه قرآن بر وحدت مسلمانان و باید قدر وحدت را بدانیم و جوانان را با حقایق آگاه کنیم، افزود: زحمات بسیاری کشیده شده تا ایران اسلامی عزت خود را حفظ کند و امروز ما از نوامیس مردم دفاع می‌کنیم، اگر این دفاع نباشد آتش فتنه بیش از شیعه اهل سنت را در بر می‌گیرد.

سردار سلامی گفت: هیچ تفاوتی بین شیعه و سنی نیست و دشمنان برای پیشرفت سیاست‌های خود راهی ندارد اما امروز براساس سنت الهی مسلمانان راه‌های غلبه بر کفار را پیدا می‌کنند.

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *