ارتباط گسترده با مردم، وجه اشتراک نیروی انتظامی و شهرداری

گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی استان در دیدار با شهردار ساری، گفت: ارتباط گسترده با مردم، وجه اشتراک نیروی انتظامی و شهرداری است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار”سید محمود میرفیضی” صبح امروز به همراه سرهنگ “یارعلی نیازی”معاون هماهنگ کننده استان در دیدار با “مهدی عبوری” شهردار ساری ضمن تبریک دهه کرامت و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)،گفت: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مدیریت شهری هدف مشترک پلیس و شهرداری است.

وی افزود: با افزایش همدلی بین نیروی انتظامی و شهرداریها می توان، قدم های موثری در جهت پیشبرد خدمت رسانی به مردم در حوزه های مختلف ترافیکی و انتظامی برداشت.

میرفیضی با اشاره به رویکرد جامعه محوری پلیس در کاهش و پیشگیری از جرایم، تصریح کرد: اگر اتحاد و انسجام قوی بین پلیس و شهرداری صورت بگیرد، در آینده شاهد کاهش جرایم و آسیب ها خواهیم بود.

وی ارتباط گسترده با مردم را وجه اشتراک نیروی انتظامی و شهرداری برشمرد و گفت: خدماتی که این دو سازمان به مردم ارائه می دهند در بسیاری از موضوعات مشترک است.

تلاش شهرداری برای ایجاد فضای سالم و به دور از هرگونه آسیب

“مهدی عبوری” شهردار ساری نیز در این دیدار ، اظهار داشت: آگاه سازی، ایجاد تفریحات سالم،پیشگیری از اعتیاد و تلاش برای درمان معتادان، کارآفرینی و اشتغال، شناسایی افراد در معرض آسیب و تهیه برنامه های فرهنگی و اجتماعی و حمایت مادی و معنوی از آنان و پرکردن اوقات فراغت و … از جمله اقدامات شهرداری برای ایجاد فضای سالم و به دور از هرگونه آسیب است.

وی افزود: شهرداری توانسته در پیشگیری از آسیب های اجتماعی هم در بحث تبلیغات و هم اطلاع رسانی به مردم و افرادی که در معرض آسیب هستند، کمک شایانی به جامعه کند.
وی در خاتمه با تاکید بر ایجاد فضایی شاد، مفرح و امن در پارک ها، تصریح کرد:اگر بستر لازم در پارک ها و مراکز تفریحی فراهم نشود که مردم اوقات فراغت خود را در آنجا بگذرانند، بدون شک با توجه به گسترش فضای مجازی، شهروندان مجبورند برای سرگرمی خود به سمت این فضا بروند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *