سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مبنای اعطای تسهیلاتی در بانک تجارت

تسهیلات اعطایی بانک تجارت در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و با هدف راه اندازی واحدهای تولیدی زودبازده مدیریت می‌شود.
به گزارش  سادس به نقل از روابط عمومی بانک تجارت،رضا دولت آبادی عضو هیأت مدیره بانک تجارت در جلسه کمیته راهبری اقتصاد مقاومتی این بانک بر عملیاتی شدن اقدامات بانک تجارت در حوزه اقتصاد مقاومتی تأکید کرد و گفت: ستاد فرماندهی کل اقتصاد مقاومتی به ریاست آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب و تحقق شعار “اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل” ، اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی را برای کلیه واحدهای اجرایی ابلاغ کرده است و مجموعه بانک تجارت نیز در همین راستا سیاست‌های اعتباری خود را تنظیم و اجرا نموده است.
دولت آبادی با اشاره به محورهای پنج گانه سیاستهای اقتصاد مقاومتی یعنی “برون گرایی”، “درون زایی”، “عدالت محوربودن”، “دانش بنیان بودن” و “مردمی بودن” گفت: باید کلیه فعالیت‌ها در بانک تجارت منطبق با این محورها باشد که مهمترین آنها مدیریت بهینه منابع و هدایت نقدینگی است. عضو هیأت مدیره بانک تجارت افزود: وظیفه ما هم این است منابع و نقدینگی خود را به سمتی هدایت کنیم که باعث راه اندازی واحدهای تولیدی و همچنین وصول مطالبات بانک شود.
در ادامه نادر خواجه حق وردی قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت گفت: در بانک تجارت به لحاظ اهمیت موضوع، ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور اعضای هیأت عامل ، مدیر امور استان‌ها، مدیر امور اعتباری و رئیس اداره روابط عمومی هر هفته جلسات خود را برگزار می‌کند.
حق وردی افزود: تمام اقدامات بخش‌های مختلف بانک تجارت به این ترتیب تنظیم شده که در نهایت منجر به اشتغال‌زایی، تولید، رفاه شهروندان، کاهش هزینه‌های مشتریان ، افزایش بهره‌وری بانک و مشتری، تسهیل امور جاری و افزایش سرعت خدمات شود.
قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت افزود: برای همکاری و هماهنگی با سیاست‌های دولت و اجرای اقتصاد مقاومتی، بخشنامه افزایش اختیارات مناطق و استان ها در زمینه اعطای تسهیلات به بنگاههای کوچک و متوسط ابلاغ گردید.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *